Nowe możliwości aranżacji i bardziej funkcjonalna łazienka ze stelażem podtynkowym do misek WC Roca

25/10/2022

Stelaż podtynkowy do misek WC Roca pozwala na stworzenie wymarzonej aranżacji łazienkowej, która jest estetyczna i funkcjonalna za razem. Wszystkie elementy montażowe i zbiornik są ukryte w ścianie inspirując do tworzenia przepierzeń, półek i innych praktycznych rozwiązań, a przestrzeni wokół miski WC nic nie zakłóca.

Stelaż podtynkowy Roca to rozwiązanie, które stwarza nowe możliwości projektowania. W Polsce to bardzo popularne rozwiązanie pozwalające na tworzenie ciekawej, harmonijnej i czystej optycznie przestrzeni. To funkcjonalne rozwiązanie pozwala także na łatwe utrzymanie w czystości.

Zastosowanie stelaża daje nowe możliwości aranżacji takie jak przepierzenia, tworzące intymne strefy funkcjonalne. Wnęka na szafkę czy półka nad toaletą mogą urozmaicić wygląd łazienki oferując jednocześnie funkcjonalne rozwiązanie.

 

 

W ofercie Roca znajdziemy stelaż podtynkowy do zabudowy lekkiej do podwieszanych misek WC, ponieważ właśnie ten typ stelaża upodobali sobie polscy klienci. Ponadto stelaże mają zbiorniki wyposażone w systemy spłukiwania ekonomiczną ilością wody: 6/3l, 4,5/3l oraz 4/2l.

W ofercie znajdziemy stelaże podtynkowe do montażu wszystkich produktów łazienkowych m.in.: umywalek, bidetów czy akcesoriów.

 

 

Do stelaży Roca można dobrać nowoczesne przyciski, których Roca oferuje całą gamę. Do wyboru są biele, szarości, chrom, czerń w macie i błysku, z różnych materiałów w tym ze szkła czy stali nierdzewnej. Dostępne są również bezdotykowe przyciski elektroniczne. Modne kolory zapewnią estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie.

Warto rozważyć instalację stelaża podtynkowego również ze względu na łatwą instalację. Wszystkie elementy są w komplecie, pomocne są też filmy montażowe dostępne na kanale You Tube Roca Polska. Przyciski mechaniczne są bardzo łatwe do montażu nawet bez narzędzi.

 

 

Planując montaż należy uwzględnić rozmiary czyli głębokość zabudowy: 12-16 cm, rozstaw śrub montażowych: 18 cm, szerokość stelaża: do 50 cm oraz nóżki stelaża pomagają w regulacji wysokości do 20 cm. Stelaż pracuje bezgłośnie zapewniając duży komfort mieszkańcom, ponieważ wyposażony jest w cichy zawór napełniający. Stelaże nie zajmują dużo miejsca, ponieważ są bardzo płytkie i mają jedynie 80 mm. (przy częściowym wpuszczeniu rury odpływowej w ścianę). Stelaże można stosować do wszystkich misek WC podwieszanych, które mają rozstaw śrub montażowych 18 lub 23 cm.

Jakość zapewniona jest ilością testów w cyklu 200 000 i potwierdzona 10- letnią gwarancją na ramę stelaża i zbiornik i gwarancją na mechanizmy w zbiorniku – 5 lat. Oczywiście stosowanie stelaży jest bardzo bezpieczne, dopuszczalne obciążenie to 400 kg. zgodne z normą EN-14055. Ponadto przejęcie firmy Sanit, która obecnie należy do grupy Roca gwarantuje jakość i rozwój tego systemów podtynkowych.

Sanit Eisenberg, to znany na rynku producent stelaży, synonim niezawodności i bezpieczeństwa, który kilka lat wcześniej został przejęty przez grupę Roca. Wszystko po to, aby zapewnić najwyższą jakość i standardy produktu na lata, co potwierdza gwarancja. Wieloletnie użytkowanie produktu ułatwia dostępność do części zamiennych nawet do 25 lat.

 

Zobacz stelaże podtynkowe WC i zestawy.