POBIERZ OBIEKTY ROCA BIM

Pobierz obiekty BIM Roca w formacie Revit lub ArchiCAD ze strony internetowej bimobject.com

Roca ma cały katalog produktów w formacie obiektowym BIM dostępny na stronie internetowej, dzięki umowie o współpracy z BIMobject.

Roca i BIMobject podpisały umowę o współpracy w 2014 r., Aby wzmocnić nasze zaangażowanie w pomoc specjalistom z sektora w dostępie do najbardziej zaawansowanych narzędzi optymalizując ich pracę.

Obiekt BIM to kontener informacji, który zawiera wszystkie istotne dane dotyczące funkcji produktu. Zgodnie z cyfrową metodą pracy opartą na technologiach modelowania informacji o budynku BIM, obiekty BIM można pobrać z chmury, aby zintegrować je z dowolnym oprogramowaniem BIM.

W ten sposób architekci, inżynierowie lub projektanci mogą korzystać z tego zaawansowanego narzędzia w realizowanych projektach. Możliwość pobierania obiektów BIM Roca znacznie zwiększa wydajność i jakość ich pracy, osiągając szybsze procesy o wyższej jakości, które minimalizują margines błędu.

NAGRODY I AKTUALNOŚCI ROCA BIM

Nagroda dla najczęściej pobieranej marki na bimobject.com w 2019 roku

Nagroda dla najczęściej pobieranej marki w bimobject.com w 2016 roku

Roca, pionier w rozwoju obiektów BIM, jest pierwszą firmą w branży, która osiągnęła taką liczbę pobrań ze strony internetowej BIMObject.