View

Select your country

Serwisanci

Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Skontaktuj się z Serwisantem w swoim regionie.

Serwisanci - produktów Roca za wyjątkiem wanien z hydromasażem

Województwo

Miasto

Firma

Osoba

Telefon

E-mail

dolnośląskie

Bolesławiec

Artez

Piotr Pyrz

605.077.024

artez.bc@wp.pl

dolnośląskie

Wrocław/Gajków

Aqua Serwis

Krzysztof Prabucki

606.139.000

spa.serwis@wp.pl

dolnośląskie

Wrocław

P.H.U. Gerard Bobik

Gerard Bobik

501.410.527

gerard.bobik@poczta.fm

kujawsko pomorkie

Bydgoszcz

Tesig

Zbigniew Bożek

608 395 978

tesig@wp.pl

lubelskie

Lublin   

Ego

Marcin Szłapa

603.373.944

marcin.szlapa@hoga.pl

lubuskie

Gorzów Wielkopolski

F.H.U.

Marek Kowalski

608.452.283

mareklubuskie@wp.pl

lubuskie

Nowy Kisielin / Zielona Góra  

Elbo

Bogdan Szała

601.750.165

elbo.bogdanszala@wp.pl

łódzkie

Łódź 

Centrum Usług Hydraulicznych

 

665.295.757

centrum.uh@op.pl

łódzkie

Łódź   

P.H.U.

Jarosław Owczarek

504.221.410

abcjarek@vp.pl

małopolskie

Kraków / Bochnia   

P.H.U. Piotr Mach

Piotr Mach   

600.954.748

serwispmach@icloud.com

małopolskie

Kraków     

 

Maciej Radwan

501.308.886

nawdar@pro.onet.pl

mazowieckie

Piaseczno/ Warszawa   

Sebserv

Sebastian Nader

601.228.290

sebserv@wp.pl 

mazowieckie

Warszawa    

Aqua-Fix 

Dominik Pasieka

600.023.127

pasiekadominik82@gmail.com

mazowieckie

Warszawa  

Kama

Grzegorz Maciaszek

694.447.368

kama7271@wp.pl

opolskie

Opole    

P.P.H.U. Efekt

Marek Nartowski

502.520.570

serwis.roca.opole@interia.pl

opolskie

Opole 

Usługi Dla Ludności

Bogusław Dąbrowski

605.410.603

ubd@onet.pl

podkarpaskie

Przemyśl 

FHU Janusz Prokop

Janusz Prokop

606831256

janusz_prokop@o2.pl

podkarpackie

Rzeszów    

Usługi Instalacyjno-Budowlane

Zbigniew Sieńko

602.826.382

zokneis@gmail.com   

podlaskie

Białystok 

D.P.H.U. Radeks

Adam Radziszewski

794.431.869

adamradziszewski@poczta.onet.pl

podlaskie

Suwałki  

Montaż I Serwis Hydromasaży

Tomasz Borzym

603.805.900

biuro@603805900.pl

pomorskie

Gdańsk/Banino

Sanprisystem

Sanpri

796.901.403

sanpri.system@wp.pl

pomorskie

Gdynia 

F.U.H. Mod

Zbigniew Dymowski

601.663.351

dymowski.zbigniew@interia.pl

śląskie

Bielsko-Biala  

Jur-And

Jerzy Jarco

602.365.394

serwis_roca@interia.pl

śląskie

Częstochowa 

Eco-Therm 2

Krzysztof Chabinowski

601.696.608

ecokajtek@wp.pl

śląskie

Katowice 

Z.I.S.Co-Gaz, Wod-Kan

Marian Zambrowski 

501.438.272

zismz@op.pl

śląskie

Rybnik 

Normal

Michał Kuśka

887.765.898

normal.rybnik@op.pl

świętokrzyskie

Kielce

Detex

Łukasz Detka

501.204.583

detex1@o2.pl

warmińsko-mazurskie

Iława   

Z.R.B. Smol-Bud

Andrzej Smoliński

608.287.420

serwis.roca.ilawa@interia.pl

warmińsko-mazurskie

Olsztyn    

P.H.U. Instalator

Krzystof Wiśniewski

691.096.428

aquacerkfa@wp.pl

wielkopolskie

Kalisz /Ostrów Wielkopolski / Raszków 

F.U.H. Kaspa

Sebastian Kasprzak

600.815.094

kaspa.seba@op.pl

wielkopolskie

Poznań / Buk   

Kama

Marcin Kowalski

505.199.150

marcinserwis73@gmail.com

wielkopolskie

Poznań 

Master Glass

Patryk Kędzierski

664.087.057

kedzierskipatryk@vp.pl

wielkopolskie

Poznań  

Instal Service Duo Phu

Krzysztof Tierling

604.276.475

krzysztof.tierling@gmail.com

wielkopolskie

Poznań    

Hydro-System

Robert Gulczyński

501.352.957

serwis1965@gmail.com

zachodniopomorskie

Szczecin  

Kaloria

Grzegorz Kurzyński

663.433.433

serwis@kaloria.net

 

Serwisanci - wanien z hydromasażem

Województwo

Miasto

Osoba

Telefon

E-mail

dolnośląskie

Bolesławiec

Piotr Pyrz

609.770.789

artez.bc@wp.pl

dolnośląskie

Wrocław

Bogusław Dąbrowski

605.410.603

ubd@onet.pl

dolnośląskie

Wrocław/Gajki

Krzysztof Probucki

606.139.000

spa.serwis@wp.pl

kujawsko-pomorskie

Toruń

Tomasz Górny

796.132.577

mocart@konto.pl

lubelskie

Lublin

Jan Syty

606.444.868

jan.syty@gazeta.pl

lubuskie

Gorzów Wielkopolski

Paweł Szewczuk

604.949.963
(95) 727 70 41

sanitex@sanitex.gorzow.pl

lubuskie

Zielona Góra

Robert Gulczyński

501 352 957
(61) 653 59 30

elbo.bogdanszala@wp.pl

łódzkie

Łódź

Jarosław Owczarek

504.221.410

abcjarek@vp.pl

łódzkie

Łódź

Michał Szczepanik

609.500.055

szczepan605@gmail.com

małopolskie

Kraków

Marek Krewniak

601.478.691

marek.krewniak@world.pl

mazowieckie

Radom

Jan Syty

606.444.868

jan.syty@gazeta.pl

mazowieckie

Warszawa

Krzysztof Judycki

501.060.276
(22) 822 40 92

firmagaret@o2.pl

mazowieckie

Warszawa / Płock

Andrzej Kapuściński

602.156.854
(22) 771 34 75

kapuscinski.csg@wp.pl

opolskie

Opole

Bogusław Dąbrowski

605.410.603

ubd@onet.pl

podkarpackie

Rzeszów

Zbigniew Sieńko

602.826.382
(17) 856 75 20

zokneis@gmail.com

podlaskie

Białystok/ Suwałki

Tomasz Borzym

603.805.900

biuro@603805900.pl

pomorskie

Gdańsk / Słupsk

Michał Mroziński

602.691.019

instem@pro.onet.pl

śląski

Katowice

Marek Krewniak

601.478.691

marek.krewniak@world.pl

śląskie

Bielsko-Biała / Skoczów

Jerzy Jarco

602.365.394

serwis.jarco@interia.pl

śląskie

Gliwice / Rybnik

Michał Kuśka

887.765.898

normal.rybnik@op.pl

świętokrzyskie

Kielce

Marek Krewniak

601.478.691

marek.krewniak@world.pl

warmińsko-mazurskie

Olsztyn

Tomasz Borzym

603.805.900

biuro@603805900.pl

wielkopolskie

Poznań / Zielona Góra

Robert Gulczyński

501.352.957
(61) 653 59 30

serwis1965@gmail.com

zachodniopomorskie

Gryfice

Robert Dębicki

698.841.615

waterbasserwis@gmail.com

zachodniopomorskie

Koszalin

Piotr Bryndza

(94) 351 94 15

mediatechnik@mediatechnik.pl

zachodniopomorskie

Szczecin

Grzegorz Kurzyński

663.433.433

serwis@kaloria.net