Kontakt do Przedstawiciela Handlowego

 

Przedstawiciele handlowi udzielają informacji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

MICHAŁ SZYMAŃSKI
Szef Działu Sprzedaży Roca
- Region Północ

tel. +48 60 14 74 369
michal.szymanski@pl.roca.com

Mateusz Kolanowski
tel. +48 88 23 43 218

mateusz.kolanowski@pl.roca.com
Waldemar Wieczerzak
tel. +48 66 99 98 247

waldemar.wieczerzak@pl.roca.com
Michał Napierała
tel. +48 66 99 98 206

michal.napierala@pl.roca.com
 
Adam Skonieczny
tel. +48 66 40 15 973

adam.skonieczny@pl.roca.com
Dariusz Dziapka
tel. +48 66 99 98 201

dariusz.dziapka@pl.roca.com
Paweł Wróblewski
tel. +48 69 59 39 628
pawel.wroblewski@pl.roca.com
Maciej Bednarski
tel. +48 66 99 98 202

maciej.bednarski@pl.roca.com
Sebastian Kałuża
tel. +48 88 59 98 110

sebastian.kaluza@pl.roca.com

PAWEŁ JUSZCZYK
Szef Działu Sprzedaży Roca
- Region Południe

tel. +48 66 99 98 207
pawel.juszczyk@pl.roca.com

Sebastian Janusz
tel. +48 60 33 30 505

sebastian.janusz@pl.roca.com
Zbigniew Piotrowski
tel. +48 88 59 98 120

zbigniew.piotrowski@pl.roca.com
Dawid Piątek
tel. +48 60 39 79 730 

dawid.piatek@pl.roca.com
 
Konrad Ziółkowski
tel. +48 66 99 98 324

konad.ziolkowski@pl.roca.com
Marcin Stanowski
tel. +48 66 53 40 281

marcin.stanowski@pl.roca.com
 

 

 

Kontakt do Przedstawiciela Inwestycyjnego

 

 

 

Najwięcej informacji na temat inwestycji, przykładowych realizacji znajdziesz na stronie: Pokaż

Oferta inwestycyjna znajduje się pod adresem: Pokaż

Przedstawiciele handlowi ds inwestycji udzielają informacji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00

MACIEJ ŻURAŃSKI
Szef ds. Obsługi Inwestycji

tel. +48 69 17 04 624
maciej.zuranski@pl.roca.com

Dariusz Rzeżnicki
Koordynator ds. Inwestycji

tel. +48 78 31 33 533
dariusz.rzeznicki@pl.roca.com

Artur Mikulski
tel. +48 66 53 40 322

artur.mikulski@pl.roca.com
Kamil Kiszczak
tel. +48 88 27 74 819

kamil.kiszczak@pl.roca.com
Robert Twaróg
tel. +48 66 53 40 286

robert.twarog@pl.roca.com
Damian Pezda
tel. +48 60 39 91 825

damian.pezda@pl.roca.com
Jacek Dudek
Inżynier Sprzedaży
tel. +48 69 69 13 175

jacek.dudek@pl.roca.com
Region centralno-wschodni
tel. +48 66 99 98 248
Dariusz Dziapka
tel. +48 66 99 98 201

dariusz.dziapka@pl.roca.com
Paweł Wróblewski
tel. +48 69 59 39 628

pawel.wroblewski@pl.roca.com

DIY i Online Polska

 

 

MICHAŁ FALKOWSKI
Kierownik Sprzedaży DIY i Online Polska 

tel. +48 66 99 98 216
michal.falkowski@pl.roca.com

Mariusz Zalewski
Koordynator ds. Marketów DIY

tel. +48 53 83 45 229
mariusz.zalewski@pl.roca.com

Maciej Potępa
tel. +48 53 83 45 258

maciej.potepa@pl.roca.com
Jakub Rygielski
tel. +48 66 40 15 944

jakub.rygielski@pl.roca.com
Grzegorz Jankowski
tel. +48 66 99 98 205

grzegorz.jankowski@pl.roca.com
Marcin Rapij
tel. +48 66 99 98 210

marcin.rapij@pl.roca.com
Jacek Graliński
+48 60 39 56 401
jacek.gralinski@pl.roca.com
Dariusz Dziapka
tel. +48 66 99 98 201

dariusz.dziapka@pl.roca.com
Witold Wojdyła
tel. +48 69 59 39 630

witold.wojdyla@pl.roca.com
Paweł Wróblewski
tel. +48 69 59 39 628

pawel.wroblewski@pl.roca.com

 

Biuro ds. Wsparcia Sprzedaży

 

Biuro ds. Wsparcia Sprzedaży

Agnieszka Karwat
Koordynator ds. wsparcia sprzedaży

tel. +48 32 33 94 153
agnieszka.karwat@pl.roca.com

Dominika Percula
tel. +48 32 77 96 228

dominika.percula@pl.roca.com
Katarzyna Brentek
tel. +48 32 77 96 211

katarzyna.brentek@pl.roca.com
Agata Jaszczołt
tel. +48 32 77 96 245

agata.jaszczolt@pl.roca.com
Jan Piekarski
tel. +48 88 59 98 081

jan.piekarski@pl.roca.com