Warunki korzystania z serwisu

Osoby korzystające ze strony akceptują poniższe warunki.

 

Prosimy nie polegać wyłącznie na informacjach zawartych na tej stronie w momencie podejmowania decyzji o zakupie, sprzedaży oraz innych transakcjach handlowych. Roca zastrzega sobie prawo do błędów i pomyłek w treściach zamieszczonych na stronie internetowej. Informacje zawarte na stronie roca.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Informacje cenowe są cenami sugerowanymi i mają charakter niewiążącej rekomendacji. W celu sprawdzenia dostępności oraz aktualnej ceny prosimy o skontaktowanie się z wybranym salonem sprzedaży.

Ochronie prawem autorskim oraz innymi przepisami dotyczącymi ochrony własności intelektualnej podlegają wszystkie: teksty, zdjęcia, grafika, pliki dźwiękowe, pliki z animacją, pliki video i ich układ na stronie głównej oraz wszystkich podstronach serwisu www.roca.pl.

W zakresie ochrony danych osobowych Użytkowników serwisu internetowego www.roca.pl stosuje się postanowienia zawarte w Polityce Ochrony Danych.

Połączenie z infolinią jest odpłatne, zgodnie ze stawką danego operatora (dla połączeń wykonywanych z państw Unii Europejskiej) za każdą rozpoczętą minutę rozmowy.