Kolejna zaskakująca odsłona Roca na 4 DESIGN DAYS 2020 - Kolor i moda w łazience

30/01/2020

Marka Roca będzie obecna na kolejnym wydaniu targów designu 4DD 2020. Jak zwykle planujemy zaskakujące premiery, które reprezentują światowe trendy. W odpowiedzi na zainteresowanie polskich klientów i architektów mamy przyjemność zaprezentować je na tak prestiżowym wydarzeniu designu.

Na stoisku Roca będzie modnie i kolorowo. Nowe niespotykane połączenia kolorów ceramiki i baterii inspirują do tworzenia klimatycznych, modnych przestrzeni łazienkowych. Roca oferuje je w kolekcjach Beyond i Carmen.

Ciekawą propozycją będą rozwiązania w strefie kąpielowej. Ceramiczny brodzik Cratos, który może być zlicowany z podłogą czy nowe wanny Spiro albo Maui stworzą funkcjonalną i nowoczesną przestrzeń.

Zapraszamy na nasze stoisko gdzie planujemy wiele innych nowości i szereg atrakcji dla rodzin np. malowanie sponsorowanej łódki 77 Racing czy konkurs w Instamiejscu:-).

Zapraszamy także do udziału w panelach dyskusyjnych, w których swoimi doświadczeniami zawodowymi będą się dzielili reprezentanci firmy Roca i realizujący w naszych fabrykach dyplomy studenci ASP. Zapraszamy na dobrą kawę i spotkanie!