Modna strefa kąpielowa na wyciągnięcie ręki

19/12/2022

Chcesz zmienić swoją kąpiel w prawdziwą przyjemność dla zmysłów wybierz najnowszą propozycję Roca. Uwiedzie Cię jej uroda, kolory, wykończenia i inspiracja naturą. Czarne kontury kabiny Metropolis-N w połączeniu z brodzikiem w naturalnym kolorze przyciągają uwagę i zachęcają do skorzystania.

Roca przygotowała nową propozycję; szeroką gamę kabin Metropolis-N. To kolekcja minimalistycznych i eleganckich kabin idealnych do każdej strefy prysznicowej. To także szeroki wybór rozwiązań drzwi i wnęk prysznica, tak, że każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie, w swojej łazience.


 

Seria dostępna jest w dwóch odsłonach: w chromie i czerni. Wysokiej jakości profile i uchwyty dekorują taflę szlachetnego szkła. Bezpieczne hartowane szkło ma grubość 8 mm. Hydrofobowa powłoka kabin MaxiClean powoduje, że woda i kamień nie osadza się na powierzchni szyb, dzięki czemu utrzymanie jej w czystości jest niezwykle proste.

Solidność konstrukcji oraz detale wykończenia takie jak zaokrąglone minimalistyczne uchwyty, zapewniają maksymalne bezpieczeństwo podczas użytkowania. Dodatkowo kabina wyposażona jest w system spowalniający pracę drzwi, dzięki czemu otwieranie i zamykanie odbywa się harmonijnie.

Elementy montażowe są ukryte i nie mają kontaktu z wodą i zabrudzeniami, co przekłada się na żywotność kabiny. Zlicowane z taflą szkła zawiasy, pozwalają na łatwe mycie kabiny. Kabina z drzwiami przesuwanymi ma możliwość wypięcia drzwi w dolnej partii pod kątem i umycie ściereczką trudnodostępnych miejsc.


 

Funkcjonalna uszczelka drzwi, zatrzymuje wodę podczas kąpieli i zapobiega wylaniu się jej po za obszar brodzika. Dzięki czemu bez problemu można zamontować brodzik na równo z podłogą. Kabina jest w pełni zintegrowana z brodzikami Roca. Szeroki wybór rozwiązań i modeli pozwala na wyposażenie każdej przestrzeni. Niezależnie od wielkości łazienki ta strefa może stać się wyjątkowym i funkcjonalnym miejscem relaksu i odprężenia.


 

Do kabiny idealnie będzie pasował brodzik Pyros. Kompozycja kabiny z brodzikami Pyros z przyjemnego materiału w formule Roca Stonex tworzy idealną harmonijną całość.

Brodziki Pyros są ultrapłaskie, dlatego mogą być zlicowane z podłogą. Oferowane w kolorach ziemi, beżach i szarościach wywołują przyjemne skojarzenia z naturą. Wyposażone w oryginalną osłonę odpływu z materiału i w kolorze brodzika stanowią idealne uzupełnienie. Ponadto kompaktowy odpływ o przepływie 0,55l/s pozwala na korzystanie z deszczowni, bo przyjmuje całą spływającą wodę. Posiada także zdejmowalne sitko odpływowe, ułatwiające czyszczenie i umożliwiające łatwe odzyskanie przedmiotów, które wpadną do odpływu.


 

Strukturalna powierzchnia zapewnia wysoką klasę antypoślizgowości. Brodziki są wiec bezpieczne i komfortowe. Stonex® gwarantuje trwałość i doskonałe utrzymanie czystości i kolorystyki przez lata.