Porady

Toalety bezkołnierzowe – wzornictwo w służbie czystości

Projektując toalety, firma Roca wykorzystuje najnowsze technologie, aby uzyskać bardziej elegancką i higieniczną konstrukcję, która ułatwia zachowanie czystości.

W nowych modelach Rimless po raz pierwszy zastosowaliśmy rozwiązanie polegające na tym, że spłukiwana woda nie płynie wewnątrz kołnierza… z tego prostego powodu, że go w ogóle nie ma. Dlaczego? Już wyjaśniamy.

Toalety bezkołnierzowe - łatwość czyszczenia

Dotychczas, w tradycyjnych toaletach woda przepływała przez rynnę, zanim trafiła do miski. Ta rynna (zwana kołnierzem) nie jest już obecna w nowych modelach Roca. Powód jest prosty – chcemy wyeliminować wszelkie przeszkody utrudniające czyszczenie. W efekcie najnowsza generacja toalet Roca pozbawiona jest kątów i zakamarków, w których może zbierać się brud, co zwiększa wygodę czyszczenia.

Toaleta bezkołnierzowe

Równomierne rozprowadzenie wody w misce bezrantowej

Z myślą o tych modelach opracowaliśmy nowy system rozprowadzania wody, która nie tylko jest teraz spłukiwana z większą siłą, lecz również rozprowadzana bardziej równomiernie wewnątrz miski.

muszla bezrantowa

Toaleta bezkołnierzowa zapewnia większą powerzchnię czyszczenia

To jednak nie wszystko. W górnej części miski dodaliśmy niewielką wypukłość, dzięki której woda dociera znacznie wyżej i czyści całą powierzchnię, co nawet przewyższa unijne normy. Odpowiednia konstrukcja zapewnia utrzymanie wody w granicach powierzchni ceramicznej i zapobiega wyciekom. Na zdjęciu misk wisząca bezrantowa z kolekcji Gap.

Miski bezrantowe

Oto nowe toalety bezkołnierzowe Roca. Lepsze wzornictwo – większa higiena.

Udostępnij