Select your country

Jak Wymienić Deskę W Toalecie Roca

Wymiana nowej deski WC nie wymaga skomplikowanych narzędzi.

Niezależnie od tego, czy chodzi o wymianę zniszczonego elementu, czy dodanie nowych elementów, podpowiadamy, jak wymienić deskę WC Roca w najprostszy sposób, a tym samym odnowić wygląd i funkcjonalność łazienki w kilka minut.

Na samym początku musisz zidentyfikować model toalety. W większości przypadków nazwę kolekcji znajdziesz na samym wieczku. Jeśli tak nie jest i masz jakieś pytania, zawsze możesz wysłać zdjęcie toalety na adres infolinia@roca.pl, aby mogli pomóc Ci zidentyfikować, który to element. Dzięki skupieniu się na obsłudze posprzedażnej Roca ma zapasowe pokrowce i siedzenia do wszystkich swoich najnowszych modeli, a także kompatybilne opcje dla starszych produktów.

Po zidentyfikowaniu Twojej toalety i zakupieniu niezbędnej deski przekonasz się, że do zakończenia procesu potrzebujesz tylko klucza imbusowego lub klucza płaskiego. Rodzaj narzędzia będzie zależał od wieku modelu, ale w każdym przypadku będzie to tak proste, jak odkręcenie pokrywy, którą chcesz wymienić, a następnie zamontowanie nowych mocowań. W razie wątpliwości w zestawie znajduje się podręczna instrukcja obsługi.

Chociaż mogą występować różnice w zależności od modelu toalety, podstawowe kroki będą w dużej mierze takie same. Jedna osoba może wymienić całą deskę w zaledwie 15 minut, a nawet wymienić zawiasy mocujące.

 

 

Dzięki temu prostemu systemowi możesz łatwo odnowić deskę sedesową i deskę w ciągu kilku minut, a nawet dodać nowe funkcje. Zainstalowanie deski sedesowej z miękkim zamknięciem pomoże na przykład ograniczyć hałas i liczbę wypadków, a zastosowanie modelu wyposażonego w antybakteryjną żywicę Supralit zwiększy bezpieczeństwo i higienę, ułatwiając sprzątanie.

Powiązane treści

DESKI SEDESOWE

Wybierz nowczesne deski sedesowe, trwałe i łatwe  w utrzymaniu czystości.

SUPRALIT®

Odkryj Supralit®, ekskluzywny materiał desek WC i pokryw bidetowych marki Roca.