Inspiracje

Łazienka w stylu Vintage – powracający styl!

Nostalgia za minionymi czasami, stylem, kulturą, strojami, muzyką, wnętrzami.

Zastanawialiście się kiedyś co kryje się pod słowem styl, które jest tak wszechobecne? Styl życia, styl bycia, style w wyposażeniu wnętrz…. Czy to charakter, wyczucie smaku, a może moda? Jak go zdefiniujesz, albo…jak on zdefiniuje Ciebie?

POZNAJ HISTORIĘ CARMEN

Kiedyś stylem życia była elegancja. Kiedyś taniec w pojedynkę był nie do pomyślenia.

I właśnie w tych czasach w przestrzeni łazienkowej nie było miejsca na przypadek.

W 1946 roku na rynek została wprowadzona umywalka, która stała się symbolem epoki.

A ponieważ dobre wzornictwo nigdy się nie starzeje, dziś- siedemdziesiąt lat później powraca, by na nowo rozniecić żar ponadczasowego stylu.

Odtwarzamy charakter kultowego produktu, łącząc go z najnowszymi rozwiązaniami, by ten sposób stworzyć łazienki w stylu retro.

W ten sposób powrócisz do przeszłości- nie rezygnując z najmodniejszych detali i innowacyjnych materiałów.

I jak każda bajka i ta kończy się happy endem który brzmi:

Kolekcja łazienkowa Carmen.

Carmen vintage collection Roca

Synonim stylu, który nigdy nie wychodzi z mody.

Zaprojektowana z pasją. Jej klasyczne linie nadają charakteru całej kolekcji: od ceramiki po meble, od baterii łazienkowych po akcesoria, w których każdy detal jest doskonale przemyślany. Precyzyjnie zaprojektowane, wyrafinowane prostokątne kształty są odwzorowane w umywalkach ściennych i blatowych, a także w podstawach misek WC i bidetów.

Wszystkie elementy kolekcji łazienkowej Carmen wykonane są z ekskluzywnej i wysokiej jakości ceramiki Roca, której szkliwo zapewnia wysoką trwałość, odporność, a blask i biel pozostaną niezmienne przez lata.

Bidet and WC vintage Carmen of Roca

Deski WC i pokrywy bidetowe zostały wykonane z Supralitu®, nowego antybakteryjnego materiału, który jest nie tylko bardziej odporny na środki chemiczne i żółknięcie, ale także czterokrotnie mniej porowaty, a przez to bardziej higieniczny.

Idealne połączenie stylu tamtych lat z innowacją dzisiejszych czasów.

BATERIE VINTAGE- KONIECZNIE DWUUCHWYTOWE!

Nic tak nie kojarzy się z retro łazienką jak baterie dwuuchwytowe. W kolekcji Carmen znajdziesz baterie umywalkowe dwuuchwytowe, baterie trzyotworowe w wersji ściennej i stojącej. Najwyższy poziom wyrafinowania widoczny jest także w bateriach wannowych i prysznicowych wykonanych w wiktoriańskim stylu, które umożliwiają połączenie natrysku i deszczownicy.

Grifería de bañera vintage de Roca

KIEDYŚ-DZIŚ-JUTRO-PRZESTRZEŃ DO PRZECHOWYWANIA ZAWSZE W MODZIE!

Obojętnie w jakich czasach żyjemy, jaki styl jest naszym stylem- zawsze potrzebujemy przestrzeni do przechowywania. Żeby setki drobiazgów i rozrzuconych bibelotów nie zakłócało porządku. W związku z tym wybrać można mebel z dwiema szufladami i umywalką o długości 800 mm. A jeśli miejsca wciąż jest mało, idealnym rozwiązaniem będzie elegancka kolumna Carmen, w której regulowane półki oświetlone są diodami LED.

W łazience w stylu Vintage kluczowe znaczenie ma kolor. Przestrzeń powinna bowiem być ciepła, otulać wszystkich duchem przeszłości. W przypadku mebli Carmen możliwe są opcje wykończenia drewna – satynowa biel i satynowy szary antracyt. Idealnie wyglądają w połączeniu z blatami, dostępnymi w kolorze białym Venato i czarnym Marquina.

Dla podniesienia wygody i funkcjonalności wszystkie drzwi w meblach z kolekcji Carmen mogą otwierać się w obie strony. Ponadto, zarówno drzwi, jak i szuflady wyposażone są w system cichego zamykania, który zapobiega hałasowaniu podczas użytkowania.

Chcesz się wyróżnić lub szukasz lżejszej opcji- możesz uzupełnić umywalkę ścienną o konstrukcję ze stali nierdzewnej, która wyposażona jest w szklaną półkę i wieszak na ręcznik.

Jest stylowo? A jakże!

Accesories vintage Carmen of Roca

DETALE TWORZĄCE NIEPOWTARZALNY KLIMAT.

W kolekcji Carmen nie ma miejsca na przypadek. Oprócz charakterystycznych krawędzi Vintage w ceramice, kolekcja zawiera także elementy rodem z tamtych lat- przykładem jest elegancka rączka do toalety, uruchamiająca spłukiwanie ze zbiornika.

Doskonałym uzupełnieniem  jest także szeroka gama akcesoriów, złożona z elementów porcelanowych połączonych z chromem. To właśnie one nadają łazience ostatecznego szlifu, za sprawą pełnego wyrazu haczyka, wieszaka na ręcznik czy mydelniczki.

Carmen. Zainspiruj się stylem Vintage. PRZEŻYJ TO ZNÓW!

Udostępnij