Inspiracje

Fineceramic® – pełnia subtelności i wyjątkowa wytrzymałość

Innowacja zmieniająca sposób naszego myślenia o projektowaniu łazienek.

Cechy rozwiązania Fineceramic od Roca

Czasami kluczem do uzyskania pożądanego stylu jest finezja, delikatność kształtów i harmonia z otoczeniem. Styl ten definiują przestrzenie lub ludzie o niezwykłej, subtelnej osobowości, którzy potrafią go narzucić w taki sposób, że nawet się nie zorientujemy.

W swym nieustannym dążeniu do odkrywania nowych materiałów firma Roca stworzyła ceramikę o wyjątkowej lekkości. Nowa, subtelna technologia pozwala łączyć różne elementy i zmieniać istniejące projekty tak, aby uzyskać umywalki łazienkowe o niespotykanych dotychczas kształtach.

Fineceramic®

 

Fineceramic® to rozwiązanie firmy Roca, które potrafi stworzyć przestrzeń cechującą się delikatnością i finezją linii, jednocześnie nie tracąc swojej wytrzymałości. To innowacja zmieniająca sposób naszego myślenia o projektowaniu łazienek.

Cienkie, wyraźnie zaznaczone linie

Niezwykle cienkie linie o grubości 5 mm w połączeniu z delikatną i jednolitą powierzchnią wewnętrzną sprawiają, że umywalki stworzone w technologii Fineceramic® stają się ozdobą nadającą charakteru całej łazience.

Umywalki Fineceramic®

Umywalki Fineceramic - wyjątkowa lekkość

Dzięki Fineceramic® uzyskać można wyjątkowo cienkie kształty, a to z kolei pozwala obniżyć masę umywalek wykonanych z tego innowacyjnego materiału. Fineceramic® to 100% ceramiki, które jednocześnie przekłada się na zmniejszenie masy produktu o 40% i zwiększenie wytrzymałości o 30%. To pokazuje, że tak jak w przypadku ludzi, czasami za subtelną fasadą kryje się niesłychana siła.

Umywalki cienkościenne w serii Inspira dostępne są w kształtach Square, Soft i Round. Umywalki Square występują w pięciu wersjach montażu, nablatowej, podblatowej, półblatowej oraz blatowej np. inspira umywalka blatowa Sqare Fineceramic®.
Na zdjęciu umywalka nablatowa Round Fineceramic®.

Fineceramic® od Roca

Trwałość materiału Fineceramic

Umywalka to kluczowy element decydujący o charakterze łazienki, a jednocześnie produkt, z którego intensywnie korzystamy każdego dnia. Dzięki gwarantowanej wytrzymałości materiału Fineceramic® umywalki z niego wykonane są wyjątkowo trwałe. Umywalki Fineceramic®  dostępne są w kolorach: biały, biały matowy, beżowy, cafe, perłowy, onyks.

Fineceramic Roca Umywalka
Udostępnij