Inspiracje

7 SPOJRZEŃ NA UMYWALKĘ

Zastanawialiśmy się, jak przedstawić Wam umywalki, żeby Was zaskoczyć? Oprócz standardowej funkcji, jaką spełniają- czyli witają nas o poranku i żegnają po ciężkim dniu,umywalki różnią się od siebie nie tylko wymiarami i kształtem, ale… no właśnie- sposobem montażu!

Umywalka podblatowa

Umywalka musi być dopasowana do Ciebie i spełniać wszystkie Twoje wymagania. Umiejscowienie umywalki ma nie tylko decydujący wpływ na charakter łazienki, ale również pomaga zwiększyć jej funkcjonalność, dlatego oferujemy aż ….siedem praktycznych wariantów!

Wybór tego jedynego jest nie lada wyzwaniem.

Umywalka podblatowa  jest całkowicie zintegrowana z blatem, tak, aby widoczne było tylko jej wnętrze. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu cała powierzchnia blatu należy wyłącznie do Ciebie! Możesz na niej rozrzucić w twórczym bałaganie setki przyborów i drobiazgów, by zawsze czuć się swobodnie i wszystko mieć pod ręką!

Umywalka blatowa

Subtelną i elegancką integrację umywalki można uzyskać poprzez zanurzenie w blacie jedynie jej podstawy. W ten sposób na blacie pozostaje miejsce na często używane artykuły łazienkowe. Aby uzyskać taki efekt, zapoznaj się z naszą gamą umywalek blatowych.

 

Umywalka stawiana na blat

To rozwiązanie polega na umieszczeniu całej umywalki na blacie, co daje oryginalne połączenie i przykuwa całą uwagę do jakości porcelany, eksponując cały produkt. Zobacz umywalki stawiane na blat.

 

Umywalka półblatowa

Zgodnie z nazwą ten typ umywalki jest zanurzony w blacie tylko częściowo. Jest to rozwiązanie podobne do umywalek blatowych, przy czym umywalka półblatowa nie jest w pełni zanurzona w blacie, lecz montowana nieznacznie nad nim, aby nadać całości nieco bardziej nowoczesnego stylu.

Umywalka meblowa

Zgodnie z zasadą, że razem można więcej, a siła drzemie w grupie, kompleksowe rozwiązania łączące umywalki z meblami są niezwykle praktyczne i oferują więcej miejsca do przechowywania. Zatem zapraszamy do całej gamy umywalek meblowych.

 

Umywalka ścienna

Klasyczna umywalka ścienna idealnie sprawdza się w małych łazienkach i tam, gdzie nie potrzeba miejsca do przechowywania, na przykład w łazienkach dla gości. Otwieramy przed Wami szeroki wybór umywalek ściennych.

 

Umywalka stojąca

Perła wśród umywalek i mocny punkt łazienki. Pasują do dużych przestrzeni o charakterze miejskim, dodają charakteru i elegancji.

Odkryj umywalki stojące.

Udostępnij