Inspiracje

UWIELBIASZ DŁUGIE KĄPIELE – POMOŻEMY CI W WYBORZE WANNY

Niezależnie od tego, czy planujesz remont małej łazienki czy też ogromnej, oferujemy wanny wolnostojące i wanny zabudowane dostosowane do Twoich potrzeb

Są w życiu chwile, w których musisz zrobić przerwę, zapomnieć o wszelkich zadaniach czy obowiązkach i po prostu…odpłynąć myślami. Pomoże w tym wanna — element wyposażenia łazienki, który pozwala oderwać się od rzeczywistości poprzez kontakt z wodą i poddanie się jej rytmowi. Jeśli dysponujesz odpowiednią przestrzenią na atrakcyjną wannę wolnostojącą, daj się uwieść mineralnej fakturze materiału Surfex® lub naturalności materiału Stonex®, elegancji żeliwa albo lekkości akrylu. Jeśli wolisz wannę zabudowaną, masz do wyboru zarówno małe modele, jak i przestrzenne wanny z hydromasażem, w których skorzystasz z ożywczej kąpieli z bąbelkami.

Wanny wolnostojące

Jeśli chcesz oddać się przyjemnościom znanym od wieków, spełnij swoje marzenia, wybierając żeliwną wannę klasyczną. Wanna Newcast to prawdziwa uczta dla zmysłów dzięki owalnemu kształtowi i możliwości dobrania jednego z trzech zestawów chromowanych nóżek. Wybierając barwne wykończenia w kolorze czarnym, szarym, czerwonym, granatowym lub miedzianym dodatkowo dekorujesz swoją łazienkę.

Jeśli wolisz nowoczesne wanny, odkryj  Surfex® – przyjemny w dotyku materiał z którego wykonana jest wanna Beyond. Jest to wanna do większych salonów łazienkowych, ale dzięki dużej przestrzeni wewnętrznej można w niej zażywać kąpieli we dwoje.

Jeśli mowa o wannach wolnostojących i wyjątkowych materiałach- obowiązkowo trzeba wymienić wannę Raina i wannę Ariane. Obie wykonane z naturalnego materiału Stonex®, który dzięki swoim właściwościom dłużej utrzymuje temperaturę wody, przez co relaks może trwać… i trwać!

Wśród bogatej ofert wanien wolnostojących znajdują się też modele akrylowe: np. Eternity, o niebanalnym kształcie, gdzie prostokątny kształt został przełamany zaokrąglonymi rogami. Dodatkowo, oprócz wersji wolnostojącej, wanna jest jeszcze w popularnej teraz wersji wall, co oznacza, ze można dostawić ja do ściany- zobacz Eternity Wall.

Wanny zabudowane do każdych potrzeb

Idealnie zintegrowane, chronione panelami lub płytkami łazienkowymi, zabudowane wanny firmy Roca doskonale dopasowują się do dostępnej przestrzeni. Kolekcja Easy obejmuje prostokątne i asymetryczne wanny akrylowe o unikalnej fakturze i prostych liniach z opcjonalnym hydromasażem. Model Hall to wanna z wygodnymi zagłówkami i możliwością montażu dyszy wodnych, natomiast model BeCool to nie tylko praktyczne uchwyty, lecz również opcjonalny dostęp do kojącej chromoterapii.

Udostępnij