Inspiracje

Modnie, pięknie, NATURALNIE. Stonex®

Królami współczesnych wnętrz stały się kamień i drewno. A za sprawą brodzików i wanien z materiału Stonex ® trend ten trafić może także do Twojej łazienki.

A może by tak …jesienią zmienić kolor swojego życia, zachłysnąć się przygodą i przeprowadzić w mieszkaniu naturalną rewolucję- co Wy na to? Niech natura będzie natchnieniem.

Można spróbować wprowadzić do swojego otoczenia niezwykle teraz modne motywy roślinne, zielone, liściaste wzory, elementy kwiatów i drzew. W postaci tapet, printów czy dodatków.

Można pożegnać się z bezpieczną nudą.

Agora roca

Jak jednak przemycić motywy kamienia i drewna do łazienki? Tak, żeby była niestandardowa, pełna łagodności i trwała jednocześnie? Odpowiemy jednym słowem: STONEX ®

A teraz czas na wyjaśnienie.

Stonex ® to innowacyjny materiał, który łączy w sobie estetykę i bezpieczeństwo.

Zachwyca strukturą drewna, kamienia, czy szlachetnego łupka.

I ma mnóstwo zalet- będzie trochę technicznie, ale zobaczcie sami:

– Antypoślizgowy- wybrane modele brodzików z teksturą są bardzo bezpieczne, ponieważ cechują się wysoką klasa antypoślizgowości C zgodnie z normą DIN 51097.To gwarancja bezpiecznego korzystania z kąpieli w połączeniu z przyjemnym i ciepłym wrażeniem dotyku.

– Ultra płaski- dzięki wyjątkowej formule materiału Stonex® możliwa jest produkcja ultra płaskich brodzików, które można licować na równo z podłogą

– Wytrzymały- estetyczna zewnętrzna powłoka Stonex® gwarantuje trwałość i doskonałe utrzymanie kolorystyki przez lata. Powierzchnia jest odporna na działanie standardowych środków chemicznych użytkowanych w łazienkach oraz na promieniowanie UV

– Na wymiar- zatem dopasowane do Twoich potrzeb. Wybrane modele brodzików Stonex® można przyciąć na wymiar, tym samym dopasowując je do indywidualnej przestrzeni. Aby osiągnąć perfekcyjny efekt estetyczny, cięcia dokonuje się symetrycznie, pozostawiając odpływ w pozycji bocznej lub centralnej (w zależności od modelu).

-Higieniczny- gładka powierzchnia materiału zapobiega gromadzeniu się bakterii i ułatwia utrzymanie w czystości. O tym marzy każda perfekcyjna ( bądź nie) pani domu.

Chyba wzbudziliśmy Wasze zainteresowanie- a teraz pokażemy Wam produkty wykonane z tego innowacyjnego materiału.

Czy warto otworzyć im drzwi… łazienki?

Brodziki Ignis NOWOŚĆ- brodziki o strukturze naturalnego łupka.

Idealna propozycja dla wielbicieli nowoczesnych trendów. Brodzik jest miły i ciepły w dotyku, a struktura łupka zapewnia bezpieczeństwo dzięki wysokiej klasie antypoślizgowości.

Zatem zarówno dla małych dzieci, jak i osób starszych- użytkowanie będzie komfortem. Dodatkowym atutem jest możliwość wpuszczenia brodzika w posadzkę (jako jedna wśród opcji: ustawienia na posadzce oraz częściowego wpuszczenia w posadzkę).

Osłona syfonu jest w kolorze brodzika, co jest kolejnym walorem estetycznym, a sam syfon z wysoką przepustowością wody jest w komplecie. Nie pozostaje więc nić innego, jak wziąć długi prysznic wskakując nawet pod największą deszczownicę- bo woda zawsze zostanie odprowadzona.

Brodziki Terran– o strukturze kamienia

Terran

Brodziki Aeron– idealnie gładkie

Brodziki Helios- ponadczasowa struktura drewna

Wanna Raina– niespotykana przyjemność kąpieli

Wanna Ariane– piękna w swojej prostocie

Zobacz więcej w filmie Stonex®

Udostępnij