Porady

UMYWALKA NABLATOWA — jaki kształt pasuje do Twojej łazienki?

Bogata gama umywalek Roca oferuje wiele ciekawych form geometrycznych, kubistycznych i organicznych.

Jednym z rozwiązań jest umywalka nablatowa. To nowoczesna propozycja, która łączy subtelność z elegancją, przyciąga uwagę, niejednokrotnie ze względu na sam materiał, z którego jest wykonana, ale też przez kompozycję z modnym blatem czy meblem.

A Ty co wybierzesz? Jesteś zwolennikiem umywalek nablatowych kwadratowych, a może wolisz umywalki nablatowe prostokątne lub okrągłe? Wybierz funkcjonalność i wersję, która odpowiada ci najbardziej, tak jak lubisz. Stworzysz w ten sposób idealne miejsce na swoje przybory toaletowe i inne przedmioty podręczne.  

Gap — umywalka nablatowa z półką lub bez

Jeśli kluczowe są dla ciebie cechy funkcjonalne takie jak blat odkładczy to możesz zdecydować się na umywalki z półkami z serii Gap. Zarówno wersja modelu okrągłego jak i prostokątna umywalka są opcjonalnie wyposażone w półkę przy baterii. To praktyczne rozwiązanie pozwala na odkładanie pasty, mydła i innych drobiazgów łazienkowych.  

Beyond — umywalki nablatowe w wersji organicznej i kolorowej

Umywalka nablatowa

Okazałe kształty umywalek w dwóch rozmiarach i sześciu opcjach kolorystycznych robią niezapomniane wrażenie. Piękne oryginalne bryły tworzy ceramika nowej generacji Fineceramic®. Kolory odpowiadają najnowszym trendom. Oprócz tradycyjnej bieli seria oferuje biel matową, perłowy, onyks, b i cafe. To wyjątkowe połączenie designu i koloru, które tworzy nową jakość i niezapomniany nastrój. Zdecyduj się na umywalkę zgodną z twoją osobowością. 

Inspira — umywalka nablatowa dopasowana do indywidualnych potrzeb

Wykonana z ceramiki Fineceramic® kolekcja Inspira oferuje czystą formę geometrii i harmonii. To eleganckie filigranowe umywalki w trzech różnych subtelnych kształtach: okrągłym, kwadratowym i zaoblonym. Do wyboru są dwa rozmiary zoptymalizowane pod przestrzeń łazienki i blatu. Tym, którzy najlepiej czują się w uporządkowanej  przestrzeni oferujemy umywalkę nablatową w połączeniu ze stylowymi meblami Inspira. Na jaką wersję ty się zdecydujesz? 

Udostępnij