Porady

Porady ekspertów – stelaże podtynkowe do misek WC

Szukasz porady, nie wiesz na co zwrócić uwagę, nurtują cię tematy związane z montażem, skontaktuj się z nami.

1. Czy pisuar Chic z systemem radarowym można zamontować na stelażu Viega ?

Pisuar Chic z systemem radarowym może być zamontowany na dowolnym stelażu pisuarowym pod warunkiem zachowania rozstawów wszystkich przyłączy zgodnie z instrukcją montażu pisuaru Chic z radarem. Jest to kluczowa sprawa, ponieważ tylko montaż zgodnie z załączonym szablonem gwarantuje bezawaryjną pracę urządzenia przez długie lata.

2. Czy pisuar Nexo można zamontować bez stelaża bezpośrednio na ścianie ?

Tak, pisuar Nexo jak większość pisuarów nie wymaga montażu na stelażu. Montaż na stelażu jest opcjonalny.

3. W jaki sposób ustawić zużycie wody na 2/4l w stelażu Nexo slim (Duplo)

Ustawienie spłukiwania dokonuje się na mechanizmie spustowym stelaża Duplo. Należy wyjąć mechanizm spustowy ze spłuczki i dokonać regulacji zgodnie z instrukcją montażu. Instrukcję można pobrać ze strony roca.pl

 

Stelaż do montażu toalety – całkiem jak kręgosłup – to ważny, choć niewidoczny element wyposażenia łazienki.  Bogaty wybór stelaży Roca pozwala na szybką i łatwą instalację toalet podwieszanych, jak i stojących w zabudowie kartonowo-gipsowej lub murowanej. Który zestaw najlepiej sprawdzi się w Państwa łazience? Jaki przycisk do niego dopasować? Co wchodzi w skład poszczególnych zestawów? Na te i inne pytania z przyjemnością odpowie Państwu zespół naszych ekspertów. Zachęcamy do kontaktu poprzez infolinię (Infolinia@roca.pl) lub przez profil pod adresem:  https://www.facebook.com/RocaLifePL

Tymczasem poniżej prezentujemy najczęściej zadawane dotychczas pytania dotyczące stelaży Roca:

4. Czym różni się stelaż Duplo od stelaża Duplo One?

Stelaże Duplo i Duplo One różnią się od siebie konstrukcją i zbiornikiem. Do każdego z nich dopasujemy również inne przyciski. I tak – do stelaża Duplo dedykowane są przyciski oznaczone kodami rozpoczynającymi się od A8900, z kolei do stelaża Duplo One – od A8901. Wizualnie przyciski różnią się od siebie ramką montażową.

5. Czy do stelaża A890090020 znajdziemy w ofercie czarny przycisk?

Jak najbardziej, czarny przycisk znajdą Państwo w kolekcji przycisków PL7.

6. Czy do stelaża Duplo One pasują wszystkie przyciski prezentowane na stronie internetowej Roca?

Do stelaża Duplo One dedykowane zostały przyciski ONE, których kody rozpoczynają się od A8901. Dostępny jest m.in. czarny przycisk elektroniczny z podświetleniem LED, klasyczny biały lub biały matowy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

7. Czy można dokupić sam przycisk do stelaża Eco Slim 35 cm?

Oczywiście. Do stelaża Eco Slim 35 cm pasuje przycisk o numerze katalogowym WMR01010001P000.

8. Czy przycisk PL10 pasuje do stelaża Basic Duplo WC?

Przycisk PL10 dedykowany jest do stelaża Basic WC One A890070120. Do stelaży Duplo polecamy przyciski oznaczone kodami rozpoczynającymi się od A8900.

9. Jaki stelaż jest dedykowany do Inspira In Wash?

Stelaż podtynkowy do toalet myjących podwieszanych to Duplo One Smart. Posiada on zbiornik z mechanizmem dwudzielnego spłukiwania 6/3, 4,5/3 lub 4/2l, a skompletować go można z przyciskami z oferty DUPLO ONE.

10. Z czego są wykonane przyciski do stelaża Active?

Przyciski do stelaży Active wykonane zostały z tworzywa ABS, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe, odporne na odkształcanie i wygodne w czyszczeniu.

11. Jaki czarny przycisk pasuje do zestawu WC Roca Active?

Niestety nie posiadamy w ofercie czarnego przycisku kompatybilnego ze stelażem Active.

12. Czy przycisk PL7 będzie pasował do stelaża Active?

Przyciski PL7 pasują wyłącznie do stelaży Duplo. Zestaw Roca Active obejmuje już jednak kompletny stelaż podtynkowy ze zbiornikiem, kolankiem odpływowym i przyciskiem właśnie, a także miskę WC podwieszaną z zestawem montażowym oraz deskę WC.

13. Czy w ofercie Roca dostępne są stelaże podtynkowe, które można montować w narożniku?

Stelaże podtynkowe marki Roca przeznaczone są do montażu „klasycznie” w ścianie, nie ma możliwości ich montażu w narożniku. Zawsze dostępną opcją jest wbudowanie do narożnika ścianki, w której można zainstalować stelaż.

Czekamy na kolejne pytania od Państwa!

 

Udostępnij