Porady

JAK ZOPTYMALIZOWAĆ PRZESTRZEŃ ŁAZIENKOWĄ

Pytanie „jak urządzić małą łazienkę ?” niejednokrotnie spędza sen z powiek. Poniżej wskazówki, w jaki sposób rozdysponować posiadaną przestrzeń tak, by była nowoczesna i funkcjonalna.

W dzisiejszych czasach w domach jest coraz mniej miejsca na łazienkę. Jeśli jest tak w Twoim przypadku, małą łazienkę w bloku potraktuj jako wyzwanie dla swojej kreatywności, stosując rozwiązania, które stwarzają nowe możliwości w zakresie przechowywania. W dalszej części tekstu pokażemy Ci, w jaki sposób mała łazienka może stać się najlepszym bodźcem dla Twojej wyobraźni.

Mała szafka z umywalką

Maksymalnie wykorzystaj przestrzeń pod umywalką, umieszczając pod nią kompaktową szafkę o dużej pojemności. Proponowane meble, takie jak szafka Mini, mieszcząca pojemną przestrzeń na łazienkowy asortyment stanowi ideale rozwiązanie do maleńkich łazienek w bloku, gdzie miejsce jest ograniczone na tyle, że stajemy przed wyborem, czy w ogóle jesteśmy w stanie  wstawić do łazienki mebel. Nowoczesna łazienka nie może obyć się bez takiego zestawu.

szafka z umywalką

Zamontuj umywalkę z blatem

Jeśli wolisz mieć wszystkie swoje przybory toaletowe pod ręką, wybierz umywalkę z blatem-taką, jak Gap lub Inspira –nowoczesne rozwiązanie pozwalające, aby niezbędne akcesoria zawsze były obok. Dodatkowo, jeśli lubimy asymetrię możemy wybrać umywalkę z blatem po prawej lub lewej stronie.

umywalka z blatem

Zastosuj kolumny łazienkowe

Tak, jak drapacze chmur zajmują górną część cennego terenu miasta, tak kolumny łazienkowe- na przykład te z kolekcji Inspira albo Ronda – robią to samo w naszej łazience, stając się idealnym rozwiązaniem dla dylematu dotyczącego przestrzeni.

kolumna łazienkowa

Lustro łazienkowe z szafką i szafka z lustrem

Gdy lustro staje się szafką, tworzymy nową przestrzeń do przechowywania rzeczy. Oprócz najmodniejszego designu kolekcje takie jak Mini i Debba zapewnią Ci dodatkową funkcjonalność.

Udostępnij