Inspiracje

NOWOCZESNE MEBLE ŁAZIENKOWE

Na wysoki połysk, w wykończeniu drewna, bieli czy szarości - niczym w salonie.

Niezależnie od tego, czy jesteś maniakiem nowinek technologicznych, czy poszukiwaczem niespotykanych rozwiązań w aranżacji i wystroju wnętrz, oferujemy nowoczesne meble łazienkowe zaprojektowane specjalnie z myślą o Tobie. Szeroki wybór modeli zaspokoi wszelkie potrzeby w zakresie estetyki i przechowywania rzeczy.

Oferujemy szafki łazienkowe w różnych rozmiarach (długości i głębokości), o zróżnicowanych długościach, z przestronnymi szufladami (syfonem oszczędzającym miejsce), w połączeniu z oryginalnymi umywalkami, których rozmiarami, kształtami i wykończeniami możesz się bawić do woli.

Są wśród nich nastrojowe meble z oświetleniem wewnętrznym ułatwiającym znalezienie tego, czego szukasz. Skorzystasz?

Beyond — niebanalne meble łazienkowe

Każdy zestaw mebli łazienkowych Beyond charakteryzuje się wyjątkowym designem. Kolory mebli budują nastrój wnętrza, ponieważ dostępne są albo w białym połysku albo w kolorze dębu. Można wybrać wersję , która bedzie korespondowała z meblami  w innych strefach domu.

Szafki łazienkowe w trzech rozmiarach  pozwolą na aranżacje dowolnej przestrzeni, dając jednocześnie tak potrzebne wszystkim miejsce do przechowywania –  2 duże szuflady pozwolą na organizację i porządek. Do szafek można dobrać kolumnę i wyjątkowe lustra Irida z oświetleniem LED, z funkcją przyciemniania oraz systemem zapobiegającym zaparowaniu lustra.

Nie można zapomnieć o wyjątkowej umywalce, która jest elementem tego zestawu. Delikatna, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymała, bo wykonana z Fineceramic®– wysokiej jakości ceramiki stworzonej przez Roca. Jej cieńkie ścianki i subtelna linia sprawiają, że szafka pod umywalką staje się kolejnym eleganckim elementem w domu.

Inspira — niezwykle wyszukane umywalki z szafką

Przykładasz dużą wagę do szczegółów i uważasz, że nawet najmniejszy drobiazg może być oznaką najwyższego wyrafinowania? Daj oczarować się wyjątkowym wykończeniom kolekcji Inspira. Zachwyć się- tak samo jak i my- pięknymi umywalkami nablatowymi, w różnych kształtach (Round, Soft i Square) i rozmiarach, wykonanych z materiału Fineceramic® .

W kolekcji znajdziesz wersję szafek z nóżkami oraz z różnymi wykończeniami do wyboru:  biały połysk, dąb oraz dąb i ciemne lustro (oprócz funkcji estetycznej, przestrzeń powiększa się optycznie przez efekt odbicia światła).

Jeszcze więcej elegancji? Idealnym uzupełnieniem wnętrza będzie kolumna łazienkowa.

Zobacz, jak pięknie wygląda salon łazienkowy wyposażony w kolekcję Inspira.

Udostępnij