Porady

Innowacje w naturze. Natura w innowacjach. Baterie Insignia – kolekcja pełna organicznych inspiracji

Natura inspiruje. Zainspirowała najwybitniejszych artystów do stworzenia ponadczasowych arcydzieł sztuki. Podobnie, jak czołowi malarze i rzeźbiarze, projektanci łazienek również zgłębiają pradzieje ludzkości w poszukiwaniu organicznych elementów. Po to, aby żyło nam się lepiej, piękniej.

W ten właśnie sposób narodziły się pełne stylu baterie Insignia, które są wyrazem dążenia do doskonałości. To piękno, wydajność i wygoda.

Dlatego wierzymy, że nasza najbardziej naturalna kolekcja baterii może być jednocześnie najbardziej wyrafinowaną i najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Insignia baterii natura

Integracja z naturą

Nowoczesne baterie Insignia w swoim naturalnym kształcie są odzwierciedleniem przyrody: typowy boczny uchwyt jest harmonijnie zintegrowany z wylewką, a całość jest zakończona zaokrągleniem, które charakteryzuje wyrafinowana elegancja.

Kolekcja Insignia obejmuje 3 modele przeznaczone do umywalek oraz modele do wanny lub prysznica- w ten sposób możesz dobrać baterie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Wydajność

Dzięki technologii Cold Start® wszystkie baterie Insignia do umywalek i bidetów dostarczają zimną wodę po odkręceniu kranu w prawo, tak aby wszystkie codzienne czynności niewymagające ciepłej wody mogły się odbywać bez zbędnego angażowania bojlera.

Oszczędność wody

Modele Insignia do umywalek i bidetów są wyposażone w perlator z ograniczeniem przepływu do 5 litrów na minutę, co pozwala zmniejszyć zużycie wody bez wpływu na wygodę użytkowania. Poprzez wprowadzenie powietrza perlator zapewnia obfity i delikatny strumień wody z bąbelkami, jednocześnie zapobiegając rozpryskiwaniu.

Połysk na lata

Ekskluzywna powłoka Evershine zapewnia długotrwały połysk odporny na upływ czasu i ułatwia czyszczenie baterii Insignia.

 

Udostępnij