Porady

Cold Start – mały gest dla wielkiej planety

W nowej generacji baterii Cold Start firmy Roca standardowe położenie uchwytu baterii ustawione jest domyślnie na wodzie zimnej, co zapobiega marnowaniu energii.

Życie składa się z małych gestów. Czasem tylko jedna mała decyzja może sprawić, że otaczający nas świat stanie się lepszym. Dzięki stuletniemu doświadczeniu w projektowaniu łazienek firma Roca wie, jak ważna jest każda kropla wody i każda odrobina energii.

Dlatego też poświęciliśmy całe dekady na opracowanie technologii, dzięki którym nasze codzienne działania stają się bardziej wydajne i zgodne z duchem zrównoważonego rozwoju. Jedną z nich są baterie Cold Start zaprojektowane tak, by unikać niepotrzebnego zużycia gorącej wody.

To ważny, choć niezbyt widoczny krok naprzód i przykład na to, jak innowacje mogą służyć oszczędzaniu energii i trosce o planetę.

W nowej generacji baterii Cold Start firmy Roca uchwyt baterii ustawiony jest domyślnie na wodzie zimnej. To oznacza, że uchwyt należy przekręcić w lewo, aby stopniowo uzyskać gorącą wodę.

Ten prosty manewr pozwala uniknąć często przypadkowego uruchomienia pieca, w efekcie oszczędza energię, eliminując niepotrzebną emisję CO2 do atmosfery.

Cold Start firmy Roca. Innowacja na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Wybierz wśród serii:Insignia Monodin-N, L-20, Atlas, Lanta.

Udostępnij