Inspiracje

Rozwiązania technologiczne z zakresu higieny osobistej – woda na każdym etapie dnia

Dzięki swoim inteligentnym toaletom firma Roca stoi na czele wodnej rewolucji. Innowacyjne toalety i deski wyposażone w rozwiązania technologiczne z zakresu higieny osobistej są specjalnie zaprojektowane tak, by zapewnić maksymalną czystość intymnych części ciała.
Higiena osobista z toaletą In-Wash

Higiena osobista w toalecie za pomocą wody w takich krajach jak Japonia są już od dawna na bardzo wysokim poziomie.
Woda towarzyszy nam przez cały dzień, ułatwiając utrzymanie czystości, a czasem również pomagając w higienie podczas pobytu w toalecie. Dzięki swoim nowym inteligentnym toaletom firma Roca stoi na czele wodnej rewolucji. Innowacyjne toalety, deski i pokrywy są wyposażone w rozwiązania technologiczne gwarantujące najwyższy poziom higieny osobistej.

IN-WASH® - w trosce o Twoją higienę

Nowa zintegrowana toaleta firmy Roca zapewnia maksimum czystości, oferując funkcję podmywania jak i higieny intymnej dla kobiet. Toaleta myjąca In-Wash® od pierwszego użycia rewolucjonizuje codzienną higienę osobistą, a dzięki intuicyjnemu pilotowi korzystanie z niej staje się naturalnym odruchem. Toaleta jest dostępna zarówno w wersji podwieszanej, jak i stojącej, a jej elegancka stylistyka pasuje do każdej przestrzeni i każdego wnętrza.

Totalna higiena w łazience

Jest to produkt imponujący wydajnością od pierwszego użycia i dający użytkownikowi poczucie pełnego komfortu. Toaleta Roca In-Wash® jest wyposażona w zintegrowaną dyszę, która opłukuje wodą najbardziej intymne części ciała, zapewniając zawsze maksimum higieny. Co więcej, wysuwana dysza czyści się automatycznie przy każdym użyciu (przed i po), a woda mająca kontakt z dyszą jest poddawana procesowi filtracji.

Toaleta Roca In-Wash® a higiena intymna

Najwyższy komfort

Toaleta Roca In-Wash® oferuje najwyższą wydajność oraz maksimum wygody i bezpieczeństwa. Zastosowano w niej specjalne rozwiązania, takie jak czujnik obecności zapobiegający aktywacji toalety, gdy nie jest używana, oraz nocna lampka LED, którą można ustawić tak, by wskazywała drogę do toalety bez konieczności włączania światła w łazience.

Najwyższy poziom higieny osobistej w toalecie

Rozwiązanie dostosowane do użytkownika

Toaleta Roca In-Wash® umożliwia skorzystanie z funkcji podmywania, higieny intymnej dla kobiet oraz suszenia, a także regulację zarówno położenia dyszy, jak i temperatury wody oraz suszenia. Zapewnia intymną pielęgnację, dbając o te szczególnie wrażliwe miejsca.

Maksymalny poziom higieny w łazience

Toaleta myjąca łatwa w obsłudze

Mimo zaawansowania technicznego toaleta myjąca Roca In-Wash® jest łatwa w obsłudze. Stanowi idealne rozwiązanie dla każdego typu użytkownika dzięki zaskakująco prostemu i intuicyjnemu w obsłudze pilotowi umożliwiającemu włączanie oraz regulację funkcji mycia i suszenia. Toaleta jest ponadto wyposażona w boczny panel dający kontrolę nad podstawowymi funkcjami bez konieczności sięgania po pilota.

Toaleta Roca In-Wash®

Multiclean® - deska myjąca

Dzięki łatwemu i szybkiemu montażowi w każdej toalecie można uzyskać totalną higienę. Deska myjąca Multiclean® to rozwiązanie firmy Roca dla użytkowników pragnących podmywać się wodą bez konieczności wymiany toalety. Deski Multiclean® pasują do większości produktów z naszych kolekcji dzięki trzem dostępnym kształtom (Round, Soft i Square). Powstały one z myślą o użytkownikach, którzy chcą dołączyć do wodnej rewolucji w najprostszy ze sposobów – aby uzyskać dostęp do funkcji mycia i suszenia, wystarczy tylko podłączyć zwykłe zasilanie.

Multiclean®

// Więcej informacji na temat inteligentnych toalet jest dostępnych na stronie www.roca.pl/inteligentne-toalety.

Udostępnij