Inspiracje

BATERIE W KOLORZE RÓŻOWEGO ZŁOTA: INTRYGUJĄCY DESIGN, NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ

Baterie łazienkowe Roca pokryte nową, ekskluzywną powłoką Everlux są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Dzięki odcieniom różowego złota są kwintesencją elegancji.

Na pojęcie stylowej łazienki składa się suma detali, wśród których prym wiedzie… bateria umywalkowa. Dlaczego? Umywalka znajduje się zazwyczaj w centrum łazienki, a bateria jest dla niej niczym biżuteria. To ponadto jeden z otaczających Cię przedmiotów, którego dotykasz najczęściej! Baterie w nowym kolorze firmy Roca prezentują się dumnie nad umywalką, nadając łazience nieprzeciętny charakter. Dzięki nowej, wyjątkowo trwałej i eleganckiej powłoce Everlux, oferta firmy Roca została wzbogacona o kolekcje baterii w odcieniach różowego złota. To stop niezwykle twardych metali szlachetnych tworzy tę wierzchnią warstwę, która – mimo upływu czasu i intensywnego nawet użytkowania – pozostaje w idealnym stanie. Nie koroduje i jest bardzo odporna na zarysowania i działanie środków czyszczących. Baterie w kolorze różowego złota, z bocznymi uchwytami, o smukłych cylindrycznych kształtach, geometrycznych płaszczyznach i ergonomicznych liniach to doskonały wybór dla osób, które planują aranżację łazienki w eleganckim stylu.

Insignia, wykwintny design

Po prostu – królowa wśród baterii. Baterie z kolekcji Insignia w kolorze różowego złota, wyróżniają się delikatnymi kształtami i stylowym uchwytem bocznym. Krany umywalkowe dostępne są w dwóch rozmiarach: 170 i 260 mm. Wyposażone zostały ponadto w system uruchamiania Cold Start, co oznacza, że uchwyt baterii ustawiony jest domyślnie na wodzie zimnej, dzięki czemu zapobiega marnowaniu energii. Jeśli baterię Insignia Rose Gold połączymy np. z umywalką Beyond bądź Inspira w odcieniu Onyks, otrzymamy niezwykle intrygujący i efektowny duet. Jeśli z kolei zależy nam na postawieniu akcentu na przestrzeń prysznicową, najlepszą opcją będzie wbudowana bateria jednouchwytowa lub termostatyczna.

Alt nowoczesne łazienki

Naia, minimalizm i finezja

Alt aranżacje łazienek

Minimalistyczne projekty o subtelnych, cylindrycznych kształtach to definicja baterii Naia Rose Gold. Seria obejmuje baterie wannowo-prysznicowe (ścienne i podtynkowe), prysznicowe (ścienne i podtynkowe), bidetowe, jak również umywalkowe. Te ostatnie, dostępne w rozmiarach 167 i 285 mm, podobnie jak te, z kolekcji Insignia, wyposażone zostały w system otwierania Cold Start, który precyzyjnie reguluje przepływ wody. Na uwagę zasługuje również bateria wannowo-prysznicowa ścienna w wersji Square, która dzięki swoim kwadratowym kształtom wyróżnia się na tle pozostałych. Prostota i subtelna elegancja. Nic dodać, nic ująć…

Sensum, błogość pod prysznicem

Pozwól sobie na chwilę wytchnienia.. Dzięki zestawom prysznicowym Sensum możemy teraz odczuwać komfort na wielu płaszczyznach. Warto zwrócić uwagę na słuchawkę prysznicową Sensum Rose Gold w wersji zaokrąglonej, o średnicy 130 mm. Słuchawka zawiera zaawansowane programy, które redukują zużycie wody, gwarantując maksymalny komfort użytkowania. Tytułową błogość pod prysznicem zapewnią nam więc funkcje: klasyczny „deszcz” (Rain), niezwykle relaksujący „nocny deszcz” (Night Rain), delikatnie masujący „puls” (Pulse) i orzeźwiający „tonik” (Tonic). Cały zestaw prysznicowy, wraz z deszczownicą, regulowanym drążkiem prysznicowym z regulacją uchwytu słuchawki i metalowym wężem prysznicowym, dostępny jest w tym samym wykończeniu. Co ważne, komponując własny zestaw prysznicowy, możemy wybrać deszczownicę okrągłą lub kwadratową z kolekcji Rainsense, które montowane do sufitu lub w ścianie prezentują się niezwykle okazale.

Stella, funkcjonalność i estetyka

Jeśli zdecydujemy się na baterie umywalkowe marki Roca w kolorze różowego złota, idealnym dopełnieniem w łazience będzie jeszcze jeden w tym samym odcieniu. Słuchawka prysznicowa w kształcie drążka Stella Round o średnicy 25 mm, bo o niej mowa, zapewni nam niesamowity efekt orzeźwienia. Jej kształt pozwala bowiem na kierowanie strumienia wody dokładnie tam, gdzie sobie tego życzymy. Słuchawka Stella jest kompatybilna z wężem prysznicowym i drążkiem. Jest także, jak wszystkie produkty z serii Rose Gold, niezwykle łatwa w czyszczeniu.

Poznaj bliżej produkty łazienkowe w odcieniu różowego złota, postaw na elegancję i… naucz się radzić sobie z zazdrosnymi spojrzeniami gości..

Udostępnij