Baterie

Wybierz, jak chcesz się czuć. Niezależnie od tego, czy chcesz urządzić łazienkę w sposób bardziej wyszukany czy bardziej minimalistyczny, zrównoważona elegancja kolekcji Ona podkreśli Twoją przestrzeń w odpowiedni sposób, a oferowane rozwiązania przetrwają próbę czasu. Piękno tej prostoty inspiruje Cię za każdym razem, delikatnie, bez narzucania się.

Cylindryczny i wyjątkowo smukły korpus z płaskim prostokątnym uchwytem to esencja stylu. Dokładnie zaprojektowany kąt nachylenia wylewki i perlatora gwarantuje optymalny przepływ wody w kierunku przedniej części umywalki, a miękka praca uchwytu zapewnia komfort codziennej obsługi. Technologia i design spotykają się bez kompromisów.

Wbudowany w nasze baterie innowacyjny system Cold Start uruchamiający domyślnie wypływ zimnej wody pozwala uniknąć niepotrzebnego włączania pieca w celu oszczędzania energii. Ponadto technologia ogranicznika przepływu wody pozwala dbać o środowisko w zaciszu łazienki, zapobiegając nadmiernemu zużyciu wody. 

Wszystkie modele baterii z kolekcji Ona pozwalają na płynną i precyzyjną pracę, z długoterminową
i niezawodną gwarancją przetestowaną na milionie ruchów otwierania i zamykania. Baterie umywalkowe dostępne są w trzech wysokościach: standard, medium i wysoka, zapewniając idealne połączenie z różnymi rodzajami umywalek. Ciesz się komplementarnością oferty kolekcji Ona dzięki dedykowanym bateriom wannowym i prysznicowym, bidetowym oraz umywalkowym
i podtynkowym.

SYSTEM COLD START ORAZ PRZEPŁYW WODY 5 L/MIN W STANDARDZIE

Wbudowany w nasze baterie innowacyjny system Cold Start uruchamiający domyślnie wypływ zimnej wody pozwala uniknąć niepotrzebnego włączania pieca w celu oszczędzania energii. Ponadto technologia ogranicznika przepływu wody pozwala zapobiegać nadmiernym wydatkom.

DOSTĘPNE W 4 WYKOŃCZENIACH

Chromowane z elektrolityczną powłoką Evershine gwarantującą ochronę antykorozyjną, błyszczącą
i jednorodną powierzchnię oraz większą odporność
na zarysowania. Titanium black i rose gold
są wyprodukowane w technologii Everlux PVD, która tworzy delikatne, ale niezwykle trwałe i odporne
na zarysowania wykończenia. Serię dopełnia, bardziej klasyczne wykończenie w matowej czerni.

SMUKŁY KORPUS O ŚREDNICY 38 MM, ZINTEGROWANY AERATOR

Cylindryczny i wyjątkowo smukły korpus z płaskim prostokątnym uchwytem to esencja stylu. Dokładnie zaprojektowany kąt nachylenia wylewki i perlatora gwarantują optymalny przepływ wody w kierunku przedniej części umywalki, a miękka praca uchwytu zapewnia komfort codziennej obsługi.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGICZNIE CERAMICZNA GŁOWICA

Głowica ceramiczna o zmniejszonej średnicy pozwala dbać o środowisko w zaciszu łazienki i zapobiegać nadmiernym wydatkom.

BATERIE UMYWALKOWE DOSTĘPNE W 3 ROŻNYCH WYSOKOŚCIACH

Baterie umywalkowe dostępne są w trzech wysokościach: standard, medium i wysoka, zapewniając idealne połączenie z różnymi rodzajami umywalek.

WYKOŃCZENIA

Baterie Ona są dostępne w czterech wykończeniach oferujących możliwość dostosowania przestrzeni łazienki: chrom, titanium black, rose gold i czarny mat.

OFERTA BATERII

Ona

Bateria zlewozmywakowa

Cena netto zł : 1200 zł

Ona

Bateria wannowo-prysznicowa jednouchwytowa ścienna

Cena netto zł : 1530 zł

Ona

Bateria wannowo-prysznicowa jednouchwytowa podtynkowa

140 x 160

Cena netto zł : 1210 zł

Ona

Bateria prysznicowa jednouchwytowa ścienna

Cena netto zł : 1320 zł

Ona

Bateria prysznicowa jednouchwytowa podtynkowa

Cena netto zł : 1090 zł

Ona

Bateria umywalkowa jednouchwytowa dwuotworowa podtynkowa

Cena netto zł : 1265 zł

WYŚWIETL CAŁĄ KOLEKCJĘ