Kolekcja Ona Prosta Z Natury

Śródziemnomorski styl życia
w Twojej łazience.

Ona składa hołd wyjątkowym kształtom stworzonym przez naturę śródziemnomorską. Funkcjonalna, ale nie chłodna w swoim wyrazie, oszczędna, a jednak nieodłącznie ciepła jak środowisko naturalne, stworzona przez tych, którzy czerpią z siły spokojnych krajobrazów.

Zalety

Wzornictwo

Różnorodność jest kluczowa. Filigranowe umywalki to bardziej subtelny, ale trwały design, w połączeniu z bateriami to naprawdę coś wyjątkowego. Cylindryczny
i smukły korpus baterii i płaskie prostokątne uchwyty są w perfekcyjnej harmonii
z kształtem wylewki. W dodatku ukryty system montażu w misce WC pozwala na czysty i minimalistyczny wygląd.

Komfort

Aby poczuć się komfortowo zacznij od zdefiniowania swoich potrzeb. Ona dba
o zaspokojenie Twoich oczekiwań poprzez cechy takie jak: zwiększona wysokość misek stojących WC, łatwowypinaną i wolnoopadającą deskę WC czy bogatą gamę rozmiarów baterii. Ponadto asymetryczne umywalki i wanna narożna oferują szerokie półki, podczas gdy szuflady mają system cichego zamykania i pełny wysuw, wszystko dla Twojej wygody.

Higiena

Szczegóły, które zmieniają wszystko w Twojej łazience. Rimless, rozwiązania bezdotykowe i technologia Supraglaze®. Toalety Rimless pozbawione są zakamarków i trudnodostępnych miejsc, a powłoka Supraglaze® na ceramice zapewnia lepsze rozprowadzenie wody i wydajniejsze spłukiwanie. Nasze bezdotykowe technologie, które obejmują baterie, systemy spłukiwania czy dozowniki mydła, uruchamiane są bez bezpośredniego kontaktu zapewniając higienę i spokój umysłu.

Zrównoważony rozwój

W trosce o środowisko naturalne koncentrujemy się nie na tym, co robimy, ale na tym kim jesteśmy. Wykorzystujemy technologię i wzornictwo, aby oszczędzać wodę, np. redukując jej zużycie w mechanizmach spłukujących 4,5l/3l i bateriach, które wyposażone są w technologię Cold Start, czy ograniczniki przepływu wody 5l/min. Ale woda to nie jedyny zasób, którego zużycie analizujemy. Nasza technologia Fineceramic® pozwala na produkcję lżejszych umywalek, co wpływa na redukcję śladu węglowego w środowisku poprzez optymalizację procesu produkcji i transportu. Liczy się każdy detal.

Pobierz katalog kolekcji Ona

Pobierz lub zobacz online katalog i poznaj wszystkie szczegóły dotyczące kolekcji Ona.

Pobierz teraz katalog Ona