Porady

ZAPROŚ TECHNOLOGIĘ DO SWOJEJ ŁAZIENKI

Odważ się na całkowitą rewolucję technologiczną w swojej łazience! Inteligentna toaleta, bateria z czujnikiem podczerwieni, czy lustro z systemem zapobiegającym parowaniu to tylko kilka propozycji firmy Roca, dzięki którym Twoje życie stanie się łatwiejsze.

Innowacyjne rozwiązania towarzyszą nam każdego dnia niemal we wszystkich dziedzinach życia. W pracy, w samochodzie, podczas sprzątania, czy gotowania mamy do czynienia z urządzeniami, które usprawniają naszą codzienność.  A gdyby tak skorzystać z nowych technologii również w… łazience? Roca stworzyła produkty, dzięki którym dbałość o higienę jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna. Bezdotykowy przycisk spłukujący, elektroniczny kran, toaleta samomyjąca się i taka, która umyje i osuszy ciało, zapewnią komfort i pozwolą na oszczędność czasu w tym zabieganym świecie.

IN-WASH®

toaleta myjąca

Wydawać by się mogło, że toaleta to urządzenie, które niczym nas już nie zaskoczy. W zależności od naszych preferencji i gustu, możemy wybierać spośród misek podwieszanych, stojących, kwadratowych, okrągłych, z deską slim lub klasyczną, czarnych czy białych. To wybór ogromny, ale ciągle niepełny. Dziś możemy również sięgnąć bowiem po… inteligentną toaletę myjącą. Toaleta In-Wash® to nowoczesne rozwiązanie dla wymagających, które dzięki minimalistycznemu wzornictwu pasuje do każdej łazienki. A czym się charakteryzuje?

Za pomocą dołączonego do zestawu pilota, możemy w łatwy i intuicyjny sposób uruchamiać funkcję mycia wodą (natrysk damski i tylny), a następnie delikatnego osuszania ciała. Co więcej, możemy regulować temperaturę i ciśnienie wody, temperaturę powietrza i pozycję dyszy, która dodatkowo przed i po każdym użyciu czyści się sama. Ponadto, z obu stron toalety umieszczone są diody, które mogą pełnić funkcję lampki nocnej, a wbudowany czujnik podczerwieni zapobiega uruchomieniu, jeśli nie wykrywa obecności użytkownika. Wyposażona w najbardziej zaawansowane technologie toaleta In-Wash® zapewni nam zatem najwyższy komfort użytkowania, dostosowując ustawienia do naszych potrzeb.

MULTICLEAN®

deska sedesowa z bidetem

Deski Multiclean® powstały z kolei specjalnie z myślą o użytkownikach, którzy nie planują wymiany aktualnie posiadanego modelu WC, a zależy im na funkcjach inteligentnej toalety myjącej. Dzięki trzem dostępnym kształtom (wersja okrągła Round, wersja zaokrąglona Soft i wersja kwadratowa Square) deskę Multiclean® można łatwo dopasować do wielu modeli toalet Roca. Wystarczy podłączyć ją do istniejącego odpływu wody i gniazdka elektrycznego. W tak prosty sposób otrzymujemy dostęp do zaawansowanych funkcji mycia i osuszania ciała. Ponadto, dzięki możliwości regulacji temperatury i ciśnienia wody oraz temperatury powietrza zyskujemy także sposobność pełnej personalizacji toalety. Na tym jednak nie koniec. Deska dostępna jest w dwóch wersjach: Advance i Premium. Ta druga wyposażona jest dodatkowo w system filtracji powietrza, który eliminuje nieprzyjemne zapachy, w podgrzewane siedzisko (regulowana temperatura w trzech zakresach), a także oświetlenie nocne. Po wykryciu dłuższej przerwy w użytkowaniu włączany jest jeszcze tryb oszczędzania energii.

BEZDOTYKOWY MECHANIZM SPŁUKUJĄCY

montaż wc

Tym, którzy nie potrzebują aż tak zaawansowanych rozwiązań jak toaleta myjąca, a chcieliby unowocześnić swoją łazienkę, jednocześnie dbając o higienę i bezpieczeństwo domowników, Roca proponuje instalację bezdotykowego mechanizmu spłukującego do zbiorników EM1 ze zintegrowanym czujnikiem podczerwieni. Pozwala on zupełnie bezdotykowo uruchamiać spłukiwanie – duże lub małe, w zależności od zakresu ruchu ręki. Takie rozwiązanie nie wymaga podłączenia zasilania w pobliżu toalety, ponieważ mechanizm jest zasilany bateriami. Cztery baterie alkaliczne umożliwiają wykonanie ok. 40 000 spłukań, więc nie trzeba się martwić o ich częstą wymianę. Dzięki możliwej regulacji, urządzenie pozwala ponadto na znaczącą oszczędność wody. Montaż tego mechanizmu daje sposobność łatwej i szybkiej przemiany „zwykłej” toalety w elektroniczną.

ELEKTRONICZNA BATERIA UMYWALKOWA

ceramika łazienkowa

Mamy już zaawansowaną technologicznie toaletę, to teraz czas na… kran! Ta propozycja marki Roca ułatwia utrzymanie czystości, zapobiega rozprzestrzenianiu się zarazków, a także redukuje zużycie wody. Elektroniczna bateria umywalkowa posiada wmontowany czujnik podczerwieni, który pozwala na uruchamianie strumienia wody bez konieczności dotykania baterii. Wystarczy ruch ręką w okolicy czujnika. Wymiana tradycyjnego kranu na ten bezdotykowy to proces zaskakująco łatwy i szybki. Co więcej, jego montaż nie wymaga doprowadzenia do niego specjalnej instalacji elektrycznej, udziału fachowca, ani żadnych innych przeróbek. Wystarczą po prostu… baterie alkaliczne.

IRIDIA

aranżacje łazienek

Jako wisienkę na tym nowoczesnym łazienkowym „torcie”, zwolennikom innowacyjnych rozwiązań Roca proponuje jeszcze… inteligentne lustra. Kolekcja zwierciadeł Iridia, poza walorami estetycznymi, czyli charakterystyczną ramą dekoracyjną z nastrojowego światła, które można dowolnie rozjaśniać lub przyciemniać, została wyposażona w system zapobiegający parowaniu. To rewelacyjna wiadomość dla miłośników gorących kąpieli, jak i.. zapominalskich. Jeśli bowiem uruchomimy go, a w roztargnieniu zapomnimy o jego wyłączeniu, automatycznie wyłączy się sam. Lustra są dostępne w formatach prostokątnym, kwadratowym lub okrągłym, jak również w różnych wymiarach.

Gotowi na rewolucję technologiczną w łazience?

Udostępnij