Porady

Jaką baterię do łazienki wybrać? – wskazówki od Roca

Nieustannie zmieniająca się technologia pozwala oferować produkty, które są bardziej sprawne, energetycznie wydajne i ekologiczne. Poniżej omawiamy kilka czynników, jakie należy wziąć pod uwagę przy wymianie baterii łazienkowej i najbardziej korzystne rozwiązania dostępne aktualnie na rynku.

Jaką baterię łazienkową wybrać i chronić środowisko?

Kupując baterie łazienkowe stoimy przed decyzją doboru odpowiedniej armatury do każdego punktu higieny w naszej łazience czyli w ten zakres wchodzą baterie umywalkowe, baterie wannowe, baterie prysznicowe i baterie bidetowe.

Wybierając baterie łazienkowe warhttp://baterie bidetoweto po za aspektem designu zwrócić uwagę na jej funkcjonalność i przyjazność środowisku. Często podczas korzystania z umywalki nie potrzebujemy ciepłej wody. W nowej generacji baterii Cold Start uchwyt baterii ustawiony jest domyślnie na wodzie zimnej, co zapobiega niepotrzebnemu uruchamianiu pieca, marnowaniu energii i emisji zanieczyszczeń do atmosfery.

Bateria Cold Start do łazienki

Dobrze dobrana bateria do łazienki = oszczędności

Gdy myjemy ręce lub szczotkujemy zęby, woda nie musi płynąć z największym natężeniem. W związku z tym w bateriach Roca zastosowaliśmy ograniczniki przepływu, aby zmniejszyć ilość zużywanej wody bez negatywnego wpływu na wygodę użytkownika. na zdjęciu bateria Cold Start z kolekcji Lanta.

Jaką baterię łazienkową wybrać? Cold Start

Optymalna temperatura w kilka sekund dzięki baterion łazienkowym Roca

Wystarczą trzy sekundy i gotowe – woda ma idealną temperaturę. Baterie termostatyczne Roca są wyposażone w dwa elementy sterujące. Jeden umożliwia błyskawiczne ustawienie komfortowej temperatury kąpieli, a drugi zapewnia optymalny strumień wody.

T-1000 bateria do łazienki polecana

Całkowite bezpieczeństwo w łazience

Koniec z wypadkami. Technologia Safe Touch zastosowana w bateriach termostatycznych Roca zapobiega ich przegrzaniu. Dzięki niej użytkownik może mieć pewność, że nie poparzy się, dotykając metalowych części.

T-1000 bateria polecana do kupienia

Zintegrowane wzornictwo - wybierz najlepszą wersję baterii łazienkowej dla siebie

Użytkownikom o innowacyjnym podejściu do projektowania wnętrz oraz tym, którzy po prostu chcą odnowić swoją łazienkę, polecamy baterie podtynkowe. Dzięki rozwiązaniu RocaBox korpus baterii jest schowany w ścianie, co zmniejsza przestrzeń zajmowaną przez baterię i pozwala uzyskać eleganckie, minimalistyczne wzornictwo.

T-1000 bateria
Udostępnij