Porady

WC – niezbędny element innowacyjnej łazienki

Nowoczesna, klasyczna lub w stylu vintage. Myjąca, tradycyjna, czy spersonalizowana. W kolorze bądź klasycznej bieli. W mniejszym lub większym rozmiarze… Wybierz toaletę Roca idealną dla siebie i ciesz się innowacyjną łazienką przez długie lata. Mówią, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jedna toaleta już tak…

Nowoczesna, klasyczna lub w stylu vintage. Myjąca, tradycyjna, czy spersonalizowana. W kolorze bądź klasycznej bieli. W mniejszym lub większym rozmiarze… Wybierz toaletę Roca idealną dla siebie i ciesz się innowacyjną łazienką przez długie lata. Mówią, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jedna toaleta już tak…

W dzisiejszych czasach, aranżując wnętrza naszych domów i mieszkań wybieramy produkty nieprzypadkowe, o konkretnym zastosowaniu. Każdy element wyposażenia pokazuje, na czym nam szczególnie zależy, jaką mamy wrażliwość estetyczną, jakie potrzeby i oczekiwania. Co zatem mówi o nas… nasza toaleta? WC długo były niedocenianymi elementami łazienki. Dzisiaj, dzięki toalecie możemy stworzyć łazienkę przyjazną środowisku, możemy wyrazić swoje przywiązanie do tradycji, czy też – wybierając najnowocześniejsze rozwiązania – wykreować swoiste centrum dowodzenia. Niezależnie od tego, czy aranżujemy główną łazienkę, czy toaletę dla gości, możemy cieszyć się innowacyjnymi rozwiązaniami, które znacząco ułatwią, ale też uprzyjemnią naszą codzienność.

AKCENT RETRO W PRZESTRZENI ŁAZIENKOWEJ

Alt łazienka w stylu vintage

Kolekcja toalet Carmen w stylu vintage to propozycja dla odważnych. To umiejętne połączenie tradycji z nowoczesnością. Toaleta ta przywodzi na myśl klimat dawnych lat (boczny uchwyt aktywujący spłukiwanie), jednocześnie funkcjonalnością mocno wybiegając w przód. Toalety Carmen to bowiem bezkołnierzowe miski Rimless, których kształt zapobiega gromadzeniu się trudnego do usunięcia kamienia. Dzięki temu bardzo łatwo utrzymać je w czystości, znacząco oszczędzając przy tym zużycie wody. To innowacyjne rozwiązanie w niezwykłym opakowaniu. Dla jeszcze odważniejszych polecamy toalety Carmen w kolorze.. czarnym. Będzie to mocny akcent w naszej łazience.

MINIMALISTYCZNE KSZTAŁTY W RÓŻNYCH WYKOŃCZENIACH

Alt kolorowa łazienka

Feeria barw i kształtów. Tak w dużym skrócie można opisać toalety z kolekcji Inspira. To linia idealna dla tych, którzy szukają niebanalnych rozwiązań do swoich łazienek. W zależności od preferencji można wybrać toalety o zaoblonym kształcie (Round) bądź kwadratowe (Square), a każda z nich dostępna jest jeszcze aż w pięciu odcieniach. Biały mat, beżowy, cafe, perłowy i onyks dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Wystarczy odrobina wyobraźni, by stworzyć innowacyjną łazienkę swoich marzeń.

ŁAZIENKOWE CENTRUM DOWODZENIA

Alt roca inspira in-wash

Toaleta In-Wash® dzięki minimalistycznemu wzornictwu pasuje niemal do każdej łazienki. To także rozwiązanie, które zapewni nam najwyższy komfort użytkowania i w pełni dostosuje się do naszych potrzeb. Za pomocą dołączonego do zestawu pilota, możemy bowiem w łatwy i intuicyjny sposób uruchamiać funkcję mycia wodą (natrysk damski i tylny), a następnie delikatnego osuszania ciała. Co więcej, możemy regulować temperaturę i ciśnienie wody, temperaturę powietrza i pozycję dyszy, która dodatkowo przed i po każdym użyciu czyści się sama. Z obu stron toalety umieszczone są diody, które mogą pełnić funkcję lampki nocnej, a wbudowany czujnik podczerwieni zapobiega uruchomieniu, jeśli nie wykrywa obecności użytkownika. Inteligentna toaleta to odpowiedź na potrzeby dzisiejszych czasów.

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA i WODY

Alt nowoczesne łazienki

Toalety marki Roca zostały zaprojektowane nie tylko z myślą o oryginalnym designie i funkcjonalności, ale także w oparciu o zrównoważony rozwój. Wykorzystywane w nich systemy spłukiwania mają za zadanie możliwie najbardziej efektywnie czyścić toaletę, przy jednoczesnym zmniejszaniu objętości wody. Takie rozwiązanie zastosowano m.in. w toaletach z kolekcji GAP. Miska WC GAP Square Compacto Rimless posiada zbiornik WC z regulacją 4/2 oraz 4,5/3l wody. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy w łatwy sposób stworzyć łazienkę przyjazną środowisku. Dodatkowo, dzięki niewielkiemu rozmiarowi (48 cm) GAP Square Compacto doskonale sprawdzi się w małych łazienkach, a jej klasyczna biel optycznie powiększy przestrzeń.

ZEW NATURY

Alt ceramika łazienkowa

Inspirowane naturą, w szczególności nieuchwytnym kształtem morskich fal toalety mogą zmienić naszą łazienkę zupełnie nie do poznania. Toalety z najnowszej kolekcji ONA są z jednej strony statyczne i eleganckie, z drugiej zmysłowe, lekkie, tańczące, stale w ruchu. Ich smukła konstrukcja i większa wysokość powodują, że białe miski ONA Rimless prezentują się niezwykle efektownie w każdej przestrzeni łazienkowej. Najnowocześniejsza powłoka Superglaze zapewnia idealnie gładką powierzchnię i gwarantuje absolutnie najwyższą higienę toalety.

Udostępnij