Inspiracje

WANNY Z HYDROMASAŻEM: WODA JAKO KLUCZ DO DOBREGO SAMOPOCZUCIA

Po całym dniu wytężonej pracy każdy marzy o chwili relaksu. Ogromną przyjemność, regenerację sił oraz działanie zdrowotne i upiększające przynosi znany od stuleci hydromasaż. Kiedyś trzeba było udać się do łaźni, dziś każdy może skorzystać z wanny z hydromasażem w zaciszu własnej łazienki.

Woda, będąca żywiołem, z którego wywodzi się życie, zawsze była źródłem zdrowia i energii, niezbędnym zasobem, który dzięki wannom z hydromasażem zostaje wyniesiony na najwyższy poziom. Zainspirowane starożytnymi łaźniami termalnymi, nowoczesne wanny wyposażone są nie tylko w dysze wody i powietrza, które pobudzają krążenie krwi, ale także w diody LED, które umożliwiają sesje chromoterapeutyczne w celu poprawy samopoczucia psychicznego i fizycznego. Przygotuj się na idealne oderwanie, przerwę potrzebną do naładowania baterii i odzyskania witalności… Jeśli szukasz idealnej opcji dla siebie możesz wybrać wannę o dwóch zakończeniach lub indywidualną oraz dodać tak atrakcyjne funkcje jak system utrzymywania temperatury wody. Czy jesteś gotów na ten relaks?

Wanna Easy prostokarna HYDROMASAŻEM

Czysta hydroterapia

Ponad 1000 lat przed Chrystusem Grecy jako pierwsi potwierdzili, że woda służy nie tylko do zaspokajania pragnienie i omywania ciała, ale także do poprawy naszego zdrowia i zapobiegania dolegliwościom takim jak reumatyzm. W dążeniu do uzyskania tych korzystnych efektów wszystkie wanny z hydromasażem wyposażone są w dysze wodne do celów terapeutycznych. Dysze te mogą być umieszczone albo po bokach, albo skierowane bezpośrednio na stopy lub plecy. Nie ma nic wspanialszego niż sesja hydroterapeutyczna z ciągłymi lub przerywanymi strumieniami wody, oddziaływującymi na najbardziej wrażliwe mięśnie i poprawiającymi nastrój, a nawet umożliwiającymi uporanie się z kontuzjami. Dzięki podłokietnikom lub wygodnym uchwytom wanny te posiadają wszystko co potrzebne, aby ułatwić relaksację. Dodatkowo, aby dostosować się do istniejącej przestrzeni łazienkowej można wybrać wannę z hydromasażem narożną, przyścienną lub do zabudowy. Jeśli chodzi o kształt tu również jest pole wyboru: wanna z hydromasażem prostokątna, owalna bądź asymetryczna (prawa lub lewa).

Easy Smart Plus kadr

Dysze wodne i powietrzne w służbie dobrego samopoczucia

Kolejnym krokiem jest poddanie się orzeźwiającemu masażowi pęcherzykami powietrza…  Możesz dostosować dysze do swoich upodobań, wybrać zabieg wodny, powietrzny lub obydwa. Nie tylko dostrzeżesz zmiany na swojej skórze, ale także doświadczysz głębokiej przemiany, takiej jak redukcja stresu lub uaktywnienie krążenia sercowo-naczyniowego i limfatycznego. Wygodne zagłówki i idealna izolacja akustyczna, umożliwiająca pozostawienie wszystkiego za sobą, będą twoimi sprzymierzeńcami w stworzeniu idealnego środowiska w wannie z hydromasażem… Wannie, która również alarmuje i ostrzega, gdy temperatura wody jest zbyt wysoka.

Kolorowe światła dla kompleksowej terapii

Wanny z hydromasażem potrafią skraść serce swoim uzdrawiającym działaniem. Jeśli sądzisz, że nie można chcieć więcej, przygotuj się na relaksujące działanie reflektorów LED w wannach z chromoterapią. Dzięki kolorom możesz rozweselić się bielą, odżyć przy pomocy czerwieni lub odzyskać utraconą witalność dzięki barwie żółtej Jeśli natomiast musisz obniżyć tętno, użyj koloru niebieskiego, aby się zrelaksować lub zielonego, by złączyć się z naturą. Zaprogramuj tę terapię na tak długi czas, jakiego potrzebujesz, a jeśli znajdziesz idealną kombinację, zapisz ją, aby powtórzyć ją w przyszłości. Zapomnij o ciągłym dodawaniu gorącej wody, ponieważ wanny Roca są zaprojektowane tak, aby zawsze utrzymywały idealną temperaturę.

Udostępnij