Inspiracje

Poranny prysznic jest lepszy niż kawa

Orzeźwiający prysznic to najlepszy sposób na rozpoczęcie każdego dnia.

Orzeźwiający prysznic to najlepszy sposób na rozpoczęcie każdego dnia. Od razu mamy lepsze nastawienie. Dlatego tak istotne jest, aby dobrze dobrać program prysznicowy, odpowiedni do naszych potrzeb. Powinien spełniać oczekiwania co do wyglądu i pasować do całego wnętrza. Takie rozwiązanie musi cechować się dobrą jakością i być funkcjonalne, a przy tym nie zużywać hektolitrów wody.

Wybór nie jest łatwy, ponieważ nowoczesne rozwiązania oferują wiele opcji: kilka rodzajów strumienia, wykończeń i innych elementów składowych. Prysznic może pełnić funkcję terapeutyczną kojąc lub pobudzając nas do działania.

Osoby, które wolą gotowe rozwiązania mogą wybrać komplet. Taki zestaw prysznicowy , w niektórych wypadkach można zamontować samemu nie zastanawiając się nad kompozycją poszczególnych elementów. W zależności od preferencji zestawy są oferowane w różnych konfiguracjach.

Taniej i wygodniej w packach

Seria Cala oferuje zestaw 3 w 1, który nie tylko ułatwia nam proces doboru elementów to jeszcze jest tańszy i ma atrakcyjniejszą cenę niż zakup osobno każdej części. W zestawie znajdują się bateria wannowo – prysznicowa z okrągłą głowicą i zestawem punktowym ze słuchawką. Cały komplet oferowany jest w modnym i eleganckim czarnym wykończeniu.

Natomiast seria L20 oferuje w atrakcyjnej cenie zestaw 3 w 1. Do zestawu należą bateria wannowo – prysznicowa podtynkowa z okrągłą deszczownicą i słuchawką z zestawem punktowym w błyszczącym chromie.

Oba rozwiązania są gotowym uniwersalnym pomysłem na prysznic w modnych i wysokiej jakości wykończeniach i w dobrej cenie.

Gotowe do montażu

Zwolennikom prostych niedrogich zestawów proponujemy prysznic z drążkiem, z różnymi rodzajami słuchawek, które oferują większe lub mniejsze główki prysznicowe z kilkoma funkcjami takimi jak np. strumień-ulewa, deszcz, strumień pulsacyjny. łagodny, ekonomiczny (50%), pulsacyjny. Strumienie dają prawdziwą przyjemność i hydroterapię. Słuchawki oferują również różny kształt  i wielkość przypominając i pełniąc funkcję deszczowni.

Innym gotowym do montażu pomysłem jest kolumna natryskowa z deszczownią. Takie program wygląda spektakularnie i może zawierać  obrotową deszczownię czy teleskopowe ustawienie wysokości w wybranych modelach. Kolumna Atlas jest wyposażona dodatkowo w praktyczną półkę na niezbędne w łazience akcesoria, którą można zdejmować. Wybrane modele wyposażone są w baterię termostatyczną, kolumny Event mogą być wyposażone w deszczownie kwadratowe lub okrągłe.

Rozwiązania w kolorze

Osoby, które urządzają łazienkę w wykończeniach czarnym szczotkowanym, w połysku i w macie, czy różowym złocie mogą dobrać również program natryskowy. Do wyboru są deszczownie, drążki, zestawy podtynkowe i natynkowe i termostaty. Każdy może znaleźć najlepszą dla siebie wersję pod względem funkcjonalnym, estetycznym i kosztowym.

Program prysznicowy Ona, Rose gold
Program prysznicowy Ona, Rose gold

Zwolennicy własnych wyborów mogą zdecydować się na swój indywidualny zestaw. Można wybrać baterię prysznicową natynkową lub podtynkową również termostatyczną, dobrać jedną z wielu rodzajów słuchawek prysznicowych mniejszych, większych, kwadratowych i okrągłych czy cylindrycznych, które w zależności od modelu mają różne rodzaje strumienia. Dzięki temu możemy zrobić sobie naprawdę terapeutyczną kąpiel. Strumień-ulewa, deszcz, strumień pulsacyjny posiada słuchawka Plenum Go, a słuchawka Sensum ma aż cztery funkcje: strumień-deszcz, łagodny, ekonomiczny (50%) i pulsacyjny.

Wybierz swoją wersję

Słuchawka Sensum  z 4 funkcjami: strumień-deszcz, łagodny, ekonomiczny (50%), pulsacyjny
Słuchawka Sensum z 4 funkcjami: strumień-deszcz, łagodny, ekonomiczny (50%), pulsacyjny

Rozwiązania natynkowe można zbudować na różnej wysokości drążkach od wysokości 70 cm do 90 cm, można dobrać funkcjonalne akcesoria np. mydelniczkę, która będzie zawsze pod ręką czy wąż prysznicowy Neo-flex o różnej długości i w wykończeniu metalowym lub satynowym.

Wśród wielu opcji programów prysznicowych na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Warto zacząć dzień z prysznicem Roca.

Udostępnij