Inspiracje

NOWOCZESNE UMYWALKI DLA MYŚLĄCYCH NIESZABLONOWO

Umywalki Roca to niekwestionowane gwiazdy współczesnych łazienek. Wyznaczają trendy, przecierają szlaki, cieszą wzrok, ale przede wszystkim - dzięki nowoczesnym designom i niebywałym funkcjonalnościom – spełniają oczekiwania nawet najbardziej kreatywnych umysłów.

NOWOCZESNE UMYWALKI DLA MYŚLĄCYCH NIESZABLONOWO

Umywalki Roca to niekwestionowane gwiazdy współczesnych łazienek. Wyznaczają trendy, przecierają szlaki, cieszą wzrok, ale przede wszystkim – dzięki nowoczesnym designom i niebywałym funkcjonalnościom – spełniają oczekiwania nawet najbardziej kreatywnych umysłów.

Zasady są po to, żeby je łamać? Jasne, że tak! Choć jako Roca odpowiadamy jedynie za nieprzestrzeganie reguł.. w łazienkach. Nasze produkty doskonale się do tego nadają. Nowoczesne umywalki łazienkowe o oryginalnych kształtach stają dziś w kontrze do tych tradycyjnych. Dedykowane są osobom, które myślą nieszablonowo, a którym zależy na tym, by ich łazienka odzwierciedlała ich osobowość. Wykonane zostały z najnowocześniejszych materiałów, odpornych na ścieranie i zabrudzenia. Występują w szerokiej palecie barw i w przeróżnych rozmiarach. Wszystko po to, by każdy, kogo ponosi wyobraźnia, mógł stworzyć łazienkę swoich marzeń.

NIEUCHWYTNE KRĄGŁOŚCI

Alt biała łazienka

Autorem tej niezwykle designerskiej kolekcji umywalek łazienkowych jest jeden z najbardziej utytułowanych brazylijskich architektów Ruy Ohtake. Inspirowane naturą, nieuchwytnym kształtem morskich fal umywalki mogą zupełnie odmienić naszą łazienkę. Z jednej strony statyczne i dystyngowane, z drugiej zmysłowe, tańczące, nieuchwytne. Intrygują, nadają przestrzeni łazienkowej niecodzienny charakter i nutę tajemniczości. Umywalki Ohtake są jednocześnie delikatne i niezwykle wytrzymałe ze względu na ekskluzywny materiał, z jakiego zostały wykonane. Technologia Fineceramic®, bo o niej mowa, umożliwia bowiem produkcję umywalek o wyjątkowo cienkich, subtelnych ściankach (5 mm), które są aż o 40% lżejsze i o 30% bardziej odporne od tradycyjnej ceramiki. Oryginalne kształty i klasyczna biel powodują, iż niespotykana dotąd bryła oczaruje każdego, kto szuka nieszablonowych rozwiązań do swojej łazienki.

EKSPLOZJA KOLORÓW I KSZTAŁTÓW

Alt kolorowa łazienka

Kolejna z kolekcji umywalek Roca stworzona dla osób myślących zdecydowanie nietuzinkowo. Beyond to jedna z najbardziej ekskluzywnych linii ceramiki łazienkowej Roca. Wszystko w niej jest wyjątkowe –  począwszy od kształtów i form, po materiały i kolory. Monumentalne, a zarazem delikatne, obłe profile to oferta dla tych, którzy nie zadowolą się sztampowymi propozycjami. Każda z umywalek oczaruje nas swoją oryginalną formą. Jeśli tę formę ubierzemy dodatkowo w kolor (biały, biały mat, beżowy, cafe, perłowy, onyks), otrzymamy łazienkowe dzieło sztuki… Szczególnie polecamy połączenie umywalki
w kolorze onyksu z baterią z różowego złota. Efekt? Obraz „Mona Lisa” w naszej łazience.. Umywalki Beyond wykonane zostały, podobnie jak te z kolekcji Othake, z flagowego materiału Fineceramic®, dzięki czemu są jednocześnie finezyjne i trwałe.

SWOBODNY ODDECH LUB MOCNY AKCENT

Alt ceramika łazienkowa

Linia umywalek Inspira jest pełna… spójnej sprzeczności. Celowo użyty tu oksymoron pokazuje, jak wyjątkowa i nietuzinkowa jest ta kolekcja. Umywalki z serii Inspira dostępne są w kształtach Square, Soft i Round, a także w kilku wersjach montażu. Wybrane produkty występują ponadto w kolorach: biały, biały matowy, beżowy, cafe, perłowy, onyks. W bieli – rozjaśnią łazienkę, położą nacisk na naturalne światło i pozwolą na głęboki oddech; w kolorze staną się z kolei mocnym, wyrazistym akcentem, od którego nie będzie można oderwać wzroku. Wyjątkowo smukłe, na pozór delikatne, wykonane zostały niezwykle trwałego materiału Fineceramic®. Dzięki temu nawet najbardziej intensywne użytkowanie to dla nich bułka z masłem. Doskonałe do większych, otwartych przestrzeni, w których mogą zostać odpowiednio wyeksponowane.

Powiedzenie „kiedyś to były czasy” u nas nie ma zastosowania. To właśnie dziś, dzięki niezliczonym opcjom wyboru tekstur, kształtów, materiałów i barw mamy niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Możemy realizować nawet najbardziej fantazyjne pomysły, nie rezygnując przy tym z funkcjonalności łazienki. Do odważnych marzycieli świat należy!

Udostępnij