Inspiracje

NOWOCZESNE ŁAZIENKI PEŁNE KOLORU

Ceramika sanitarna w zupełnie nowej odsłonie: 6 wykończeń to 6 zaskakujących opcji nowoczesnej łazienki. Zastosuj najnowsze trendy prosto z Mediolanu w Twojej łazience.

Jeśli od zawsze chcesz być wyjątkowy i chcesz się wyróżniać, to nie rezygnuj z siebie także w przestrzeni domu, on też wyraża ciebie. Kolekcja Beyond to nowy sposób na aranżację łazienki. Mając 6 zaskakujących najmodniejszych wykończeń do wyboru, możesz nadać swojej łazience charakteru. Nie bój się innowacji i skorzystaj z najbardziej rewolucyjnej serii produktów Roca w połączeniu z ferią barw. Nowoczesne toalety, umywalki i bidety wprowadzą zupełnie nową jakość do wystroju Twoich wnętrz.

KAWA

Charyzmatyczne wykończenie kawowe idealnie się sprawdza w wystroju nowoczesnych łazienek. Brązowa paleta uwydatnia bryły ceramiki, takie jak umywalki łazienkowe, toalety podwieszane i bidety z kolekcji Inspira.

ONYKS

Nic tak nie nadaje charakteru nowoczesnym umywalkom czy toaletom jak niezwykle atrakcyjne wykończenia. Przykładem jest onyks, który tworzy efekt tajemniczości. To najciemniejszy odcień przypominający szlachetny kamień wywołujący przyjemne skojarzenia z biżuterią.

PERŁA

Teraz efekt perłowego wykończenia możesz uzyskać we własnej łazience. Umywalki Inspira lub Beyond cechują się subtelnym designem. Zdecyduj się na to niezwykłe połączenie wzornictwa i niespotykanego koloru ceramiki.

BEŻ

Jeśli lubisz jasne kolory, ale chcesz pójść o krok dalej i wyjść poza swoją strefę komfortu, wybierz stonowane beżowe wykończenie uwydatniające walory stylowej łazienki wyposażonej w kolekcję Beyond.

MATOWA BIEL

A może zdecydujesz się na nową matową odsłonę bieli, aby stworzyć przestrzeń nieprzeciętną, wyszukaną i elegancką. Ta mała różnica tworzy wielką zmianę.

BIEL

Dla zwolenników klasyki mamy wersję oryginalnej białej ceramiki kolekcji Beyond lub Inspira. W kolekcji są umywalki Fineceramic® jak i toalety oraz bidety dostępne w tym tradycyjnym wykończeniu.

Udostępnij