Inspiracje

ŁAZIENKA DLA DZIECI – bezpieczne miejsce, w którym króluje magia

Narodziny dziecka całkowicie zmieniają nasze życie, dlatego niezwykle ważne jest przygotowanie łazienki dziecięcej odpowiadającej potrzebom nowego członka rodziny. Dziś aranżacje łazienek i bogaty wybór odpowiednich produktów pozwalają na wiele.

Zapewniając dziecku bezpieczeństwo, zapewniamy sobie …spokój ducha. Właśnie dlatego warto zdecydować się na bezpieczne produkty, abyśmy mogli cieszyć się tym niezwykłym doświadczeniem, jakim jest wychowywanie dziecka.

Jeśli myślisz o remoncie łazienki, zapoznaj się z korzyściami, jakie daje dziecięca toaleta lub brodzik z materiału Stonex ®. Produkty te nie tylko zapewniają bezpieczeństwo w łazience, lecz również stanowią znakomite wsparcie w tej fascynującej podróży, jakim jest rodzicielstwo.

BABY- łazienka przystosowana do małych-wielkich potrzeb

Zaprojektowana specjalnie z myślą o najmłodszych- a najważniejszych-kolekcja Baby. A w niej toalety, które mają kompaktowe rozmiary dostosowane do wzrostu dzieci, co pozwala im pewnie stawiać kolejne kroki na drodze ku samodzielności.

Jeżeli nie instalujemy miski WC dedykowanej specjalnie dla naszych pociech- warto zaopatrzyć standardowe toalety w wolnoopadające deski WC z materiału Supralit ®- bezpieczeństwa i wytrzymałości nigdy dość.

Baby

Brodziki Terran i Helios

W przypadku dzieci zaczynających chodzić świetnym ułatwieniem ich samodzielnych kąpieli jest materiał Stonex®, z którego wykonane są bezpieczne brodziki Terran oraz brodziki Helios. Ich wielkim atutem są właściwości antypoślizgowe (najwyższa klasa antypoślizgowości zgodnie z normą DIN 51097). Żeby żadna mała stópka nie poślizgnęła się w obliczu ogromnej przygody, jaką jest kąpiel! Dodatkowo istnieje możliwość montażu brodzika na równi z posadzką, bo ułatwia to wejście do strefy prysznicowej.

Przekonaj się, jak przyjemna faktura, którą mają brodziki prysznicowe Terran i Helios pozwoli dzieciom odkrywać świat higieny bez strachu przed upadkiem oraz jak zamieni czas kąpieli w czas zabawy.

Wanna z uchwytami Be Cool

Jeśli jesteś na etapie remontu łazienki dla dzieci, wybierz wannę z uchwytami, aby zapewnić pociechom maksimum bezpieczeństwa podczas czynności higienicznych. Wykorzystaj swój instynkt opiekuńczy, ucząc dziecko pewnego chwytania i pokazując, że kąpiel to okazja do wspólnego spędzenia czasu z rodziną.

Albo… zapewnij przestrzeń do niekończącej się zabawy wybierając przestronną wannę Beyond, z łagodnie zaokrąglonymi krawędziami.

BeCool
Beyond

Termostatyczna bateria prysznicowa T-500

Podczas pierwszych samodzielnych kąpieli unikanie nagłych zmian temperatury wody może mieć kluczowe znaczenie dla tego, czy dziecko polubi tę czynność. Kolekcja T-500 błyskawicznie zapewnia żądaną temperaturę i chroni przed poparzeniami wskutek dotknięcia metalowych części, ponieważ zastosowane w niej baterie prysznicowe nie przegrzewają się i domyślnie nie przekraczają temperatury 38 °C.

Kolekcja T-500
Udostępnij