Inspiracje

KOLUMNY PRYSZNICOWE – STWORZONE Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA I KOMFORTU BY CHWILA POD PRYSZNICEM BYŁA JEDNĄ Z NAJPRZYJEMNIEJSZYCH W CIĄGU DNIA…

Niezależnie od tego, czy chcemy się zrelaksować po ciężkim dniu, czy pobudzić zmysły o poranku, pomogą nam w tym.. kolumny prysznicowe Roca. To rozwiązanie tylko pozornie dedykowane zwolennikom szybkich kąpieli. Wystarczy bowiem unieść głowę i poczuć na twarzy orzeźwiające krople, by zamarzyć o ciepłym, letnim deszczu i zapragnąć, by ta chwila trwała bez końca.

GOTOWE KOLUMNY NATRYSKOWE

Kolumny prysznicowe Roca to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie wysokiej jakości kompletne rozwiązania. Spośród kolekcji gotowych kolumn prysznicowych Victoria, L20, ATLAS, Carmen, Loft z pewnością każdy wybierze najodpowiedniejszą dla siebie. Linie różnią się nie tylko designem, ale też odpowiadają na różne potrzeby klientów. Można zatem wybrać kolumny jednouchwytowe („klasyczne” kolekcje Atlas, L20, Victoria), z dwoma uchwytami (Loft, Carmen – te, ze względu na nieco awangardowe wzornictwo, szczególnie polecamy odważniejszym) lub z wbudowaną baterią termostatyczną (Victoria).

VICTORIA

Alt kolumna prysznicowa

Kolekcja Victoria zasługuje tu na szczególną uwagę, ponieważ obejmuje różne kolumny. Do wyboru są m.in. kolumny z teleskopową regulowaną wysokością głowicy i obrotową głowicą, z wylewką wannową lub wspomniane już kolumny natryskowe termostatyczne. Te ostatnie są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy pod prysznicem lubią spędzić nieco więcej czasu. Umożliwiają one bowiem utrzymanie stałej temperatury wody, ustawionej na wybranym poziomie. Śpiewając pod prysznicem nie musimy się więc martwić o to, że powieje chłodem…

Kolekcje Victoria, L20, ATLAS, Carmen, Loft wykończone zostały w klasycznym chromie, dzięki czemu pasują niemal do każdej łazienki. Nie narzucają się, nie dominują, raczej subtelnie i elegancko dopełniają wnętrze. W błędzie jest jednak ten, kto myśli, że każdy zestaw prysznicowy występuje jedynie w tym klasycznym odcieniu. Co byście powiedzieli na prysznic w kolorze różowego złota lub czerni? Do tego stworzony z wybranych przez Was produktów?

ROSE GOLD i TITANIUM BLACK - skomponuj własny zestaw prysznicowy

Dzięki produktom Roca, marzenia o oryginalnej łazience z elementami czarnymi lub z różowego złota możemy spełnić. By stworzyć zestaw prysznicowy idealnie odpowiadający naszym potrzebom, wystarczy zdecydować o rodzaju baterii (prysznicowa, wannowo-prysznicowa, podtynkowa lub ścienna), dodać uchwyt do słuchawki, wybrać preferowaną słuchawkę, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy, deszczownicę i… po prostu cieszyć się odprężającą kąpielą.

SENSUM I STELLA – słuchawki dla wymagających

Alt aranżacje łazienek

Komponując własny zestaw prysznicowy, dłuższą chwilę warto poświęcić na wybór słuchawki. We wspomnianych odcieniach – Rose Gold i Titanium Black – w ofercie Roca znajdziemy dwie kolekcje słuchawek prysznicowych. Ze względu na zaawansowane programy, maksymalne odprężenie zagwarantują nam słuchawki z kolekcji Sensum. Do wyboru mamy tu funkcje: klasyczny „deszcz” (Rain), niezwykle relaksujący „nocny deszcz” (Night Rain), delikatnie masujący „puls” (Pulse) i orzeźwiający „tonik” (Tonic). Co więcej, słuchawki te redukują zużycie wody, zapewniając najwyższy komfort użytkowania.

Słuchawka prysznicowa w kształcie drążka Stella Round zapewni nam z kolei niesamowity efekt orzeźwienia. Jej kształt pozwala bowiem na kierowanie strumienia wody dokładnie tam, gdzie sobie tego życzymy. Oba modele zostały pokryte nową, trwałą i elegancką powłoką Everlux, dzięki czemu są także niezwykle łatwe w czyszczeniu. Mimo upływu czasu i intensywnego nawet użytkowania, pozostają w idealnym stanie.

RAINSENSE - alternatywa dla słuchawki

Alt kabiny prysznicowe

Kolejnym elementem zdecydowanie wartym rozważenia podczas kompletowania własnego zestawu prysznicowego jest deszczownica, która może, choć nie musi stanowić alternatywę dla klasycznej słuchawki prysznicowej. Deszczownica, dzięki temu, iż „uwalnia” nam ręce, pozwala na dłuższą, relaksującą kąpiel, przypominającą beztroskie dzieciństwo i radość z padającego letniego, czy wiosennego deszczu. W odcieniach Rose Gold i Titanium Black, w ofercie Roca znajdziemy zatem dużą deszczownicę okrągłą lub kwadratową z kolekcji Rainsense. Montowana do sufitu lub w ścianie prezentuje się niezwykle okazale, a dzięki systemowi Easyclean, który zapobiega gromadzeniu się kamienia, czyszczenie jej jest łatwe i przyjemne.

Gotowa kolumna prysznicowa, czy własny zestaw prysznicowy w niebanalnych odcieniach? Wybór należy do Ciebie! Bez obaw – każdy będzie dobry!

Udostępnij