Porady

JAK WYMIENIĆ STARE SIEDZISKO I DESKĘ SEDESOWĄ ROCA

Zużyta, uszkodzona, nadszarpnięta zębem czasu, a może po prostu już się.. opatrzyła? Niezależnie od powodu, który skłania Cię do wymiany deski sedesowej, jeśli Twój poprzedni wybór padł na markę Roca, nową zamontujesz w kilka minut i bez skomplikowanych narzędzi.

Postęp czyni bardziej funkcjonalnymi, wygodniejszymi i bardziej estetycznymi wiele przedmiotów codziennego użytku. Także tych służących nam w łazience i – pozornie – trudnych do ulepszenia, jak na przykład deska sedesowa. Rozważając zakup nowej deski, możemy dziś kierować się designem i wybrać np. nowoczesną, wyjątkowo cienką deskę SLIM. Jest ona bardziej płaska od standardowej, przez co prezentuje się niezwykle okazale. Możemy też postawić na deskę wolnoopadającą, łatwiejszą w czyszczeniu, z funkcją szybkiego demontażu, czy też wykonaną z materiałów o właściwościach antybakteryjnych. Mowa tu np. o tworzywie Supralit®, który dzięki unikatowym parametrom bakteriobójczym i niskiej porowatości powierzchni gwarantuje najwyższy poziom higieny. Co więcej, deski i pokrywy bidetowe wykonane z tego materiału są znacznie bardziej odporne na działanie środków chemicznych i przebarwienia, a dzięki innowacyjnemu wzornictwu, wyjątkowo łatwe
w czyszczeniu:

Supralit - Deski WC i pokrywy bidetowe Roca

Bez względu na to, czy nasza dotychczasowa pokrywa WC się zużyła, uszkodziła, czy po prostu mamy potrzebę unowocześnienia toalety, Roca przychodzi z pomocą i proponuje systemy pozwalające na szybką jej wymianę. Jeśli więc posiadamy deskę, bądź pełne siedzisko marki Roca, np. jeden z popularnych modeli Victoria, Dama, Debba lub Gap, nowe elementy zamontujemy dosłownie w kilka minut.

Aby zmienić pokrywę sedesową Roca, należy oczywiście w pierwszej kolejności znać nazwę modelu, który ma zostać wymieniony. Od kilku lat Roca zamieszcza nazwę kolekcji na odwrocie samej deski. Jeśli jednak posiadamy starszą wersję i takie oznaczenie nie jest na niej widoczne, w poniższym filmie została zaprezentowana instrukcja, która pomoże nam ten model zidentyfikować. Następnie wystarczy znaleźć jego nowszą wersję i… po prostu zainstalować. Nowe siedzisko będzie gotowe dosłownie w kilka minut.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem instruktażowym, który pokazuje, jak krok po kroku wymienić deskę sedesową Roca. Sprawdź, jakie to proste!

Udostępnij