Inspiracje

IDEALNA ŁAZIENKA DLA GOŚCI- jak wybrać produkty?

Toalety podwieszane, funkcjonalne meble łazienkowe i nowoczesne rozwiązania-by zaoszczędzić miejsce i stworzyć jak najprzyjemniejszą przestrzeń łazienkową.

Tak, jak wyobraźnia nie ma ograniczeń i nie musi się trzymać narzuconych wzorów -tak i łazienki dla gości nie muszą szablonowe. Za to mogą stwarzać okazję do wykazania się sprytem w wykorzystaniu przestrzeni. Toaleta, umywalka,  akcesoria łazienkowe– w przypadku każdego elementu możesz bawić się proporcjami i osiągnąć to, co wydaje się nieosiągalne – wyczarować dodatkową przestrzeń i stworzyć przytulną łazienkę.

Toalety podwieszane

Są absolutnym hitem! Za co tak darzymy je sympatia opisaliśmy w osobnym artykule – „za co tak lubimy toalety podwieszane”. Natomiast niezaprzeczalnym jest fakt, że optycznie powiększają przestrzeń łazienkową.

Tu proponujemy nową wersję znanego i lubianego Gapa- miskę WC podwieszaną Gap Round. Eleganckie wzornictwo i prosta forma w jednym, a dodatkowo bezkołnierzowa technologia- Rimless– czyli mniej zakamarków i mniej sprzątania.

Meble łazienkowe

Nie może ich zabraknąć w łązience dla gości. Tu świetnym rozwiązaniem są meble Ronda- w aż 3 szerokościach do wyboru – 60, 70 i 80 cm. Szafka łazienkowa wyposażona jest w syfon oszczędzający miejsce, co zwiększa przestrzeń do przechowywania. Szuflady posiadają system cichego domykania “PUSH OPEN”. Dno szuflad dodatkowo pokryte jest matą zabiezpieczającą. Jakby sam mebel nie był wystarczający. w nowej linii mebli Ronda dostępna  jest również kolumna łazienkowa. Wykorzystując ją do wystroju łazienki z pewnością nie zabraknie miejsca na najczęściej używane przybory, ręczniki i inne artykuły higieniczne.

Bardzo ciekawe są kombinacje kolorystyczne w tej linii mebli- korpus zawsze wykończony jest białym matem, natomiast fronty dostępne są w dwóch wersjach: biały lakier połysk lub okleina w modnym teraz kolorze “cemento”.

 

Baterie umywalkowe

Należy pamiętać, aby przygotowując łazienkę dla gości wybierać produkty, które posłużą na lata, a jednocześnie będą tworzyły miły dla oka obrazek. Dlatego w tym przypadku dobrze sprawdzi się bateria z serii Arola– o klasycznym, solidnym i wyrazistym kształcie, który przykuje wzór w każdej łazience. A dzięki powłoce Evershine można cieszyć się ich blaskiem przez lata.

Udostępnij