Porady

ELEKTRONICZNY PRZYCISK DZIAŁAJĄCY BEZDOTYKOWO- CZY TO MAGIA ?!

Odkryj, jak wprost niezauważalnie działają przycisk EP1 uruchamiające spłukiwanie! Stworzony dla tych, którzy doceniają dbałość o środowisko. Dla tych którzy kochają innowacje.

Elektroniczny przycisk EP1 sprawi, że technologia będzie służyć Twojej wygodzie i zachowaniu równowagi w łazience.

Stworzyliśmy rozwiązanie, służące automatycznemu uruchamianiu czujnika spłukiwania, które nie tylko pomoże Ci zaoszczędzić wodę, ale również doda odrobiny magii do codzienności. Przycisk wykonany jest ze szkła i wyposażony w konfigurowalne oświetlenie w różnych barwach.

Nowoczesność w zasięgu ręki

EP1 to wyszukany, elektroniczny przycisk, która znacząco zmienia wygląd łazienki.

To rozwiązanie technologiczne, kompatybilne ze stelażem podtynkowym Roca Duplo, pomoże Ci zoptymalizować zużycie wody.

Ze swoim unikalnym, współczesnym wzornictwem, elektroniczny przycisk Roca jest wyposażony w podświetloną powierzchnię z dwoma prążkami uruchamiającymi się zamiennie w zależności od ilości wody, która ma zostać użyta.  EP1 można skonfigurować aż w czterech kolorach – pomarańczowym, niebieskim, fioletowym lub zielonym oraz aktywować dźwięk ostrzegający za każdym razem, gdy jest włączony.

Wybierz, jak chcesz go uruchomić

Jako, że EP1 jest wyposażony w „bezdotykową” technologię, używa on czujników obecności do uruchamiania spłukiwania w niezauważalny sposób. Możesz skonfigurować go tak, by uruchamiał się, gdy zbliżysz dłoń do płyty albo dla większego komfortu, możesz wybrać automatyczną opcję, w której nastąpi automatyczne spłukanie toalety  zaraz po skorzystaniu z niej.

Co więcej, elektroniczny przycisk EP1 pozwala zaprogramować dodatkowe spłukiwanie co 24 godziny w celu zapewnienia maksymalnej czystości w WC.

Udostępnij