Inspiracje

CZY W TWOIM DOMU GOŚCI ROCA IN-WASH®?

Inteligentna toaleta firmy Roca jest już elementem wyposażenia w wielu łazienkach.

Czy kiedyś pomyślałbyś, że zdalnie będziesz mógł uruchomić odkurzacz? Albo, że tak bardzo będziesz polegać na telefonie komórkowym?

Wczoraj montaż inteligentnej toalety wydawał się kosmosem. A dziś Inspira In-Wash ® staje u progu Waszej łazienki.

Od lat niezmiennie przekonujemy się, że technologia i innowacje stały się naszym nieodłącznym towarzyszem w pracy, w domu, w podróży oraz w relacjach z innymi ludźmi.

 

In-Wash® Roca

Pozytywne zmiany, jakie technologia wnosi w nasze życie, mogły już zaobserwować osoby, które zdecydowały się zamontować w swoich domach toaletę In-Wash ®

Łatwa w użytkowaniu, higieniczna i niezwykle atrakcyjna wizualnie inteligentna toaleta to znacznie więcej niż tylko toaleta z funkcją strumienia wody, czy bidetu.

 

 

„Komfort, jakiego nie znaliśmy”

Toaleta Roca In-Wash® umożliwia skorzystanie z dwóch funkcji mycia (damskiego i tylnego), które posiadają regulację zarówno położenia dyszy, jak i ciśnienia i temperatury wody. Dbając o czystość, jednocześnie zapewnia pełen komfort dla tej szczególnie wrażliwej dla ludzi sfery.

In-Wash® Roca

„Obsługa jest tak prosta, że błyskawicznie ją opanujesz”

Pilot jest intuicyjny w obsłudze- wystarczy raz z niego skorzystać, by zrozumieć jak to działa. Ponadto WC ma także boczny panel, dający kontrolę nad podstawowymi funkcjami bez konieczności sięgania po pilota.

 

In-Wash® Roca

„Minimalistyczna- bardzo łatwo znaleźliśmy dla niej miejsce w łazience"

Delikatne kształty, minimalistyczny design i prosta geometria tego produktu sprawiają, że łatwo dopasowuje się do każdego wnętrza. Co więcej, wszystkie przyłącza wody i prądu są ukryte pod ceramiką i całkowicie niewidoczne.

In-Wash® Roca
Udostępnij