Inspiracje

Czy łazienka może być jednocześnie… biblioteką?

Mnóstwo czasu do spożytkowania, ukochana książka i wanna. Domowe zacisze nie musi być nudne!

Pachnąca kąpiel w komfortowej wannie o nowoczesnym wyglądzie, w łazience napawającej spokojem. I zegarek, który nie pogania, poczucie obowiązku, które nie wzywa do wyjścia.

Czy teraz chwilowo cierpimy na nadmiar czasu, o którym w głębi duszy zawsze marzyliśmy pijąc kawę podczas porannych korków? Jednocześnie w myślach pośpiesznie powtarzając swój plan dnia aby niczego nie zapomnieć? To wydawało się wtedy tak nierealne.

Spożytkujmy chwilę, która teraz nastała… na przyjemności.

 

Czy nie masz stosu książek do przeczytania, a na dodatek co chwila dochodzi do niego nowe, polecane wydanie. I ląduje na tej stercie z myślą „przeczytam w długi weekend”, albo „weznę ze sobą na wakacje”. Ten kto choć raz tak nie pomyślał… niech podniesie rękę.

Ale nasza wyobraźnia idzie krok naprzód- może by tak- połączyć te dwie przyjemności. Zanurzyć się jednocześnie w gorącej kąpieli i ukochanej literaturze?

Zacznijmy od wanny Spiro

wanna prostokątna

To nowość wśród wanien wykonanych z materiału Stonex®. Ten wyjątkowy materiał, oprócz wielu innych zalet, dłużej utrzymuje temperaturę wody. Tak- to znaczy, że nie musimy co chwile dolewać do wanny gorącej wody, aby przedłużyć kąpiel!

Zobacz właściwości naturalnego materiału Stonex ®

Wanna Spiro to wanna prostokątna do zabudowy. Jej wyróżnikiem wśród innych wanien jest nowoczesna bryła, posiadająca wąskie krawędzie- jedynie 15 mm.

Jest wykończona idealnie prostymi kątami, nieosiągalnymi dla materiału akrylowegoco pozwala na estetyczny montaż nawet na równi z płytkami.

Dodatkowo zawiera aż 3 półki odkładcze- idealne na ulubiony płyn do kąpieli czy wyczekiwaną w kolejce do przeczytania lekturę.

Wygoda- oczywiście! Oparcie wanny ma dwie pozycje: leżąca i siedzącą,  dzięki którym możesz wybrać tą, która najbardziej Ci odpowiada.

Jednym słowem: wygoda, styl i funkcjonalność w jednym, a do tego dotyk naturalnego materiału!

Kochasz nowości ? Poznaj wannę Maui Round

To najmniejsza wanna kompozytowa 1500×700, dedykowana do mniejszych łazienek i nie tylko. Dzięki wyciągniętej krawędzi i cienkim ściankom, mimo niewielkiego rozmiaru jest w niej wystarczająco dużo miejsca na kąpiel.

mała wanna wolnostojąca

Jeśli wolisz wannę owalną wolnostojącą, ale urzekł Cię materiał Stonex ®- zerknij na wanny Raina i Ariane, które cieszą się wśród użytkowników dużą popularnością.

WANNA NEWCAST

A może jesteś wielbicielem klasyki i wyjątkowego nastroju? Tu idealnie sprawdzi się żeliwna wanna klasyczna Newcast. Wybierając barwne wykończenia w kolorze czarnym, szarym, czerwonym, granatowym lub miedzianym dodatkowo dekorujesz swoją łazienkę. Niepospolitym zdobieniem są również nogi żeliwne w 3 wariantach do wyboru.

wanna żeliwna
Udostępnij