Inspiracje

CO MÓWIĄ O TOBIE ORYGINALNE BATERIE ŁAZIENKOWE?

Baterie umywalkowe i prysznicowe, które wzbudzają zachwyt wyjątkowym wzornictwem.

Podejście do życia czy sposób ekspresji mówi o Tobie wiele, podobnie jak elementy, którymi dekorujesz swój dom. Oryginalne baterie łazienkowe pozwalają wyjść poza utarty schemat i wyróżnić się z tłumu, a każdy ich detal wskazuje na Twoją gotowość do przełamywania konwencji. Jeśli zamontujesz nowoczesne baterie o unikalnym wzornictwie lub w innowacyjny sposób wykorzystasz tradycyjne baterie dwuuchwytowe, Twoja zmodernizowana łazienka nie tylko zaskoczy wszystkich, ale również podkreśli cechy Twojego charakteru.

Malva – nowość w świecie baterii Roca, elegancja w prostym, ponadczasowym wydaniu.

Serię Malva cechują okrągłe kształty i smukły, cylindryczny uchwyt. Baterie łazienkowe, które są niezwykle praktyczne i ergonomiczne między innymi przez technologię Cold Start. I co najważniejsze- idealnie skomponują się z wystrojem zarówno małych łazienek, jak i przestronnych salonów łazienkowych. Znajdują się wśród nich jednouchwytowe baterie do umywalki, baterie natryskowe, wannowo- natryskowe (ścienne i podtynkowe) oraz baterie bidetowe.

Insignia: bateria łazienkowa z wyjątkowym uchwytem bocznym

Jeśli chcesz wyrazić swoją osobowość i wyróżnić się za pomocą baterii, polecamy kolekcję Insignia z charyzmatycznym uchwytem bocznym i oryginalną wylewką o miękkim, delikatnym zarysie. To nowoczesne baterie umywalkowe w stylu miejskim wyposażone w wydajną technologię zimnego startu Cold Start®, która zapobiega przypadkowemu włączeniu bojlera, w efekcie oszczędzając energię.

Thesis: stylowe baterie z efektem kaskady

Thesis to dynamiczne i funkcjonalne baterie firmy Roca, które mimo minimalistycznego charakteru wyróżniają się walorami estetycznymi. Są modne, stylowe i niepowtarzalne – charakteryzują się nie tylko harmonijnymi liniami geometrycznymi i kompaktowymi rozmiarami, lecz również tym, że strumień wody wypływa z wylewki niczym wodospad.

Carmen: klasyczne baterie wracają!

W erze nowych technologii kolekcja Carmen wyznacza nowy standard w zakresie klasycznego wzornictwa, które przyciągnie uwagę do wystroju Twojej łazienki. Sinusoidalna sylwetka w stylu wiktoriańskim nadaje nowy blask klasycznemu układowi dwóch uchwytów w kształcie gwiazdy i pozwala przenieść się w czasie.

Loft: awangardowe baterie dwuuchwytowe

Na koniec należy jeszcze wspomnieć o oryginalnych bateriach łazienkowych Loft, których sekret tkwi w innowacyjnym wykorzystaniu wytwornych uchwytów krzyżowych w tradycyjnym układzie dwuuchwytowym. Smukły korpus o unikalnym i ponadczasowym wzornictwie idealnie pasuje zarówno do nowoczesnego wyposażenia łazienek, jak i tego w stylu retro.

Udostępnij