Porady

BY PORANKI BYŁY PEŁNE RADOŚCI. WIELOFUNKCYJNE SŁUCHAWKI PRYSZNICOWE. CZAS NA EKSPERYMENT!

Poznaj modele, które dopasowaliśmy do Twoich potrzeb właśnie po to, by dzisiejszy prysznic był pełen emocji, wrażeń, a przede wszystkim inny od wczorajszego!

Codziennie, o różnych porach dnia i nocy łazienka staje się miejscem naszego ustronnego wytchnienia. Jest świadkiem naszych codziennych zmagań z ciężkim wstawaniem. Wówczas woda nie tylko czyści i obmywa, ale pozwala na przejście w inny wymiar dobrego samopoczucia. Dlatego, aby wydobyć pełną moc jaką niesie ze sobą ten żywioł, zaprojektowaliśmy 3 wielofunkcyjne słuchawki prysznicowe – które na różne sposoby eksperymentują ze strumieniem. To złoty środek, aby uniknąć monotonii!

Co widzisz, wyobrażając sobie relaks w łazience? Pewnie wannę. Albo bardzo duży prysznic, z nowoczesnym brodzikiem. W którym można śpiewać…i tańczyć!

Całkowicie zapomniane zostają słuchawki prysznicowe. Pewnie myślisz- przecież słuchawka prysznicowa to słuchawka prysznicowa. Czym może różnić się jedna od drugiej?

PLENUM

Wyposażona w trzy funkcje i innowacyjny przełącznik pomiędzy nimi słuchawka Plenum umożliwia wybór pomiędzy jednym z dwóch komfortowych strumieni wodnych symulujących deszcz oraz trzecim, intensywniejszym, z dodatkowym efektem masażu. Zmieniające się, jak za dotknięciem magicznej różdżki. Idealne na ciężkie poranki. Albo na wieczór po dniu syzyfowych prac.

Słuchawkę Plenum wyróżnia też duża średnica wynosząca aż 140 mm, co pozwala na pełen relaks podczas kąpieli.

Dostępna jest również w dwóch nowoczesnych kształtach – okrągłym lub kwadratowym –w wysokiej jakości wykończeniu chrom, ułatwiającym utrzymanie w czystości, co sprawia, że będzie służyć długie lata.

SENSUM

Lubisz zmiany, szybko się nudzisz? Sprawdź model słuchawki prysznicowej Sensum, która oferuje aż cztery funkcje, takie jak:

-efekt masażu,

-orzeźwiające bąbelki,

-aktywny deszcz

oraz wyjątkową opcję relaksacyjną o nazwie:

-nocny deszcz, w której podawanie wody umożliwia oszczędności na poziomie 35%.

Przyznajcie, że brzmi interesująco.

Dostępna w tak modnych dzisiaj wersjach- okrągłej lub kwadratowej słuchawka Sensum o dużej średnicy wynoszącej 130 mm uczyni Twoją kąpiel… niespodzianką!

Sensum

STELLA

Słuchawka prysznicowa Stella oferowana jest w prostym, okrągłym kształcie w dwóch wersjach średnicy: 80 i 100 mm. Mniejsza średnica gwarantuje szybkie orzeźwienie, duża efekt naturalnego deszczu. Istnieje możliwość dopasowania strumienia wody do własnych potrzeb, wybierając jedną z trzech przyjemnych dla ciała funkcji:

-efekt deszczu,

-skuteczny masaż łagodzący napięcie

lub

-stopniowy, ożywiający strumień wodny dodający energii.

Czy można wymarzyć sobie coś lepszego

STELLA

Niby tylko słuchawki prysznicowe, a jednak tak różne, tak wielofunkcyjne i zaskakujące.

Czy Ty nie masz ochoty teraz… pobiec do łazienki i wskoczyć pod prysznic?

Udostępnij