Porady

Bezdotykowy mechanizm spłukujący. Łatwy sposób na czystą łazienkę.

Bez konieczności kucia ścian i ingerencji w instalację wodociągową. Wystarczy zaledwie kilka minut, by zmienić Twoją „klasyczną” toaletę w nowoczesną, bezdotykową i bezpieczną.

Masz w domu toaletę z „tradycyjną” spłuczką, a myślisz o innowacyjnym i bezdotykowym rozwiązaniu? Obawiasz się, że konieczna będzie ingerencja w ścianie, kucie, związany z tym brud i bałagan lub montaż skomplikowanych mechanizmów? Nic bardziej mylnego. Roca oferuje rozwiązanie, które w łatwy i szybki sposób pozwoli zamienić „zwykłą” toaletę w elektroniczną. Tak po prostu. Mowa tu o kompatybilnym z większością zbiorników o średnicy otworu pod przycisk 40 mm elektronicznym mechanizmie spłukującym EM1. To właśnie dzięki jego instalacji, do obsługi spłuczki będzie wystarczał jedynie dłuższy (przytrzymanie) lub krótszy (machnięcie) ruch ręki, w zależności od tego, jakiej ilości wody akurat potrzebujemy. Taki system to jednocześnie sposób na zatrzymanie rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii. Zatem szybko, łatwo i z korzyścią dla zdrowia wszystkich domowników. Jeśli któryś z nich jest jednak zwolennikiem „tradycji”, ale także w przypadku wyczerpania baterii, zawsze istnieje możliwość manualnego uruchomienia spłuczki.

Co więcej, mechanizm EM1 nie wymaga podłączenia zasilania w pobliżu toalety, ponieważ jest zasilany bateriami. Cztery baterie alkaliczne umożliwiają wykonanie ok. 40 000 spłukań, więc nie trzeba się martwić o ich częstą wymianę. Dzięki możliwej regulacji, urządzenie pozwala ponadto na znaczącą oszczędność wody. Instalacja mechanizmu ze zintegrowanym czujnikiem podczerwieni do opróżniania WC to zatem wyjątkowo proste, skuteczne, a co najważniejsze – niezwykle higieniczne i ekonomiczne rozwiązanie.

Zestaw jest kompatybilny ze zbiornikami: Victoria, Debba, Gap Round, Gap Square, Meridian, Dama-N, Inspira.

Udostępnij