Inspiracje

Akademia Roca – Zainspiruj się! Pomysły influencerek na wystrój łazienki

Czeka Cię aranżacja łazienki, a pomysłu brak? Nie wiesz, skąd czerpać inspiracje? Magazyny branżowe, katalogi, portale – wybór źródła jest ogromny. My postanowiliśmy poszukać inspiracji na profilach popularnych polskich instagramerek. Cztery świetne dziewczyny i cztery diametralnie różne łazienki.

Pierwsza – łazienka Ani to jasne, neutralne barwy, wolnostojąca wanna i niezwykłe dodatki. Dominika zainspirowała się wnętrzami butikowych hoteli, które uzupełniła modnym skandynawskim akcentem. Łazienka Natalii dosłownie… kwitnie, a propozycja Aleksandry zawiera bardzo nieoczywiste rozwiązania… Francuski szyk, skandynawski minimalizm, miejska dżungla, czy prostota z funkcjonalnością? Zainspiruj się i zdecyduj, która z łazienek pasuje do Ciebie najbardziej!

Zachęcamy do pobrania naszego poradnika i do lektury tekstu pt.: „Zainspiruj się! Pomysły influencerek na wystrój łazienki”, gdzie znajdziecie pomysły i wskazówki na wystrój łazienki, ale przede wszystkim piękne zdjęcia, które z pewnością przemówią do Waszej wyobraźni.

https://www.roca.pl/obsluga-klienta/akademia-roca

Artykuł znajduje się na stronie 39. Zapraszamy!

Udostępnij