Porady

Akademia Roca – Sprawdzone rośliny do łazienki

W ostatnim czasie dużo większą wagę przywiązuje się do łazienek w ogóle, czyli ich wyposażenia, aranżacji i funkcji, jakie dziś spełniają.

Są dla nas nie tylko miejscem szybkiej kąpieli, ale też odprężenia po ciężkim dniu, swoistym salonem SPA, a czasem nawet miejscem pracy, czy salą fitness. Dotychczas skupialiśmy się – opisując łazienki – na meblach i ceramice. Ale to przecież nie wszystko. Dziś niektóre salony łazienkowe to przepiękne.. domowe dżungle! Coraz chętniej, aranżując łazienkę, myślimy bowiem o roślinach. Te mają nie tylko aspekt dekoracyjny – duża ilość zielonych liści ma także pozytywny wpływ na jakość powietrza. Co jasne, w zamkniętym i często wilgotnym pomieszczeniu nie każda roślina nam się przyjmie. Jakie zatem wybrać rośliny do naszej łazienki? Jakie do zacienionej, a jakie do słonecznej? Które do niewielkiej, a które do większej łazienki?

 

Aby znaleźć odpowiedzi na te pytania, inspiracje i porady, zachęcamy do pobrania naszego poradnika Akademia Roca i do lektury tekstu na stronie 58 pod tytułem „Sprawdzone rośliny do łazienki”. Jeśli kogoś jeszcze nie przekonały kwiaty i rośliny w łazience, polecamy też znajdujące się w tekście zdjęcia przepięknych aranżacji roślinnych. Wtedy na pewno się przekonacie!

https://www.roca.pl/obsluga-klienta/akademia-roca

Udostępnij