Inspiracje

AKADEMIA ROCA – Korzystanie z łazienki w dobie new normal. Co się zmieniło?

Pandemia bez wątpienia wpłynęła niemal na każdą dziedzinę naszego życia. Raczej nikt z nas nie pozostał obojętny na sytuację, w której znalazł się cały świat.

Zmieniła ona nasze zwyczaje, domy i mieszkania przekształciły się w biura, szkoły i przedszkola, a także wpłynęła na relacje między ludźmi. To są rzeczy oczywiste, o których mówi się głośno. My spróbowaliśmy się jednak dowiedzieć, czy i jeśli tak, to jaki  wpływ ten ostatni czas miał na nasze.. łazienki! Czy przestrzeń łazienkowa to nadal to samo miejsce, co jeszcze kilka lat temu? Spędzamy w niej więcej, czy mniej czasu? Przearanżowaliśmy ją, by np. bardziej dbać o higienę? A może nawet niektórzy z nas w niej pracują?

 

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak zmieniły się nasze łazienki i zwyczaje higieniczne, koniecznie zajrzyjcie do naszej Akademii Roca, czyli cyklu poradników stworzonego specjalnie z myślą o osobach, dla których – podobnie jak dla nas – aranżacja łazienki to przygoda.

Zachęcamy do pobrania naszego poradnika i do lektury tekstu pt.: „Korzystanie z łazienki w dobie new normal. Co się zmieniło?”

https://www.roca.pl/obsluga-klienta/akademia-roca

Artykuł znajduje się na stronie 14. Naprawdę warto!

Udostępnij