Porady

Akademia Roca – Jak skutecznie dbać o higienę w łazience?

Zdrowie i bezpieczeństwo stały się dla wielu z nas życiowymi priorytetami. I choć wydaje się, że rzeczywistość pandemiczna jest już nieco za nami, wiele nawyków z nami pozostało. Jesteśmy ostrożniejsi, większą uwagę zwracamy na otoczenie, a dom traktujemy jak twierdzę i schronienie. Jak zatem dbać o ten nasz azyl? Jak uchronić go, a przede wszystkim jego domowników, przed wirusami i bakteriami?

Jednym z najważniejszych miejsc w naszym domu, szczególnie narażonym na rozprzestrzenianie się niepożądanych mikrobów jest oczywiście łazienka. Na szczęście jednak utrzymanie w niej czystości jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy zaledwie kilka chwil, by – bez konieczności kucia ścian i ingerencji w instalacje – wprowadzić do łazienki innowacyjne, bezdotykowe rozwiązania i zyskać nowoczesną, higieniczną przestrzeń.

 

Jak zatem skutecznie dbać o higienę w łazience? Z pomocą przyjdzie nam artykuł o takim właśnie tytule w naszym poradniku Akademia Roca. Zachęcamy do jego pobrania i lektury tekstu na stronie 56.

 

https://www.roca.pl/obsluga-klienta/akademia-roca

 

Zapraszamy!

Udostępnij