Porady

Akademia Roca – Domowe kosmetyki? Naturalnie!

Moda na naturalne kosmetyki trwa w najlepsze.

Modne jest wszystko, co bio i eko. I bardzo dobrze, bo naprawdę warto dbać o środowisko, czy też zwracać uwagę na humanitarne traktowanie zwierząt. Naturalne kosmetyki mają jednak zwykle swoją cenę, są nieco trudniej dostępne, a etykiety nie zawsze są dla nas w pełni zrozumiałe. A gdyby tak zrobić własne kosmetyki? W swojej łazience? Ze swoich sprawdzonych składników? Co Wy na to?

Niejedna osoba powie teraz pewnie, że to absolutnie niemożliwe. A jednak! Peeling do ciała, sól do kąpieli, czy szampon do włosów – te produkty można zrobić samemu, we własnej łazience i ze składników, które pozornie z kąpielą nie mają nic wspólnego. Wykonanie własnych kosmetyków jest proste, przyjemne, a co najważniejsze bezpieczne dla skóry i środowiska. Wystarczą.. fusy po kawie, soda oczyszczona, kwasek cytrynowy i oliwa z oliwek. Brzmi nieźle, prawda?

Jak zatem przygotować domowe kosmetyki? Tu z pomocą przyjdzie Wam nasz poradnik Akademia Roca i tekst na stronie 61 pod tytułem „Domowe kosmetyki? Naturalnie!”. Dowiecie się również z niego, jak na naszą skórę działają sól himalajska, morska i epsum.

Przekonaliśmy Was? Zatem do dzieła!

https://www.roca.pl/obsluga-klienta/akademia-roca

Udostępnij