Inspiracje

Akademia Roca – Czas dla siebie. Świątynia self-care

Ograniczenia związane z pandemią spowodowały, że kobiety, choć oczywiście nie tylko one, musiały przystosować się także do nowej rzeczywistości związanej z dbaniem o siebie.

Ograniczenia związane z pandemią spowodowały, że kobiety, choć oczywiście nie tylko one, musiały przystosować się także do nowej rzeczywistości związanej z dbaniem o siebie. Fryzjerzy, kosmetyczki, czy salony SPA zostały na jakiś czas zamknięte. Ta tak cenna chwila dla siebie, jaką było wyjście do salonu piękności zniknęła, życie się skomplikowało, a przecież nasze potrzeby w tym zakresie nie zmieniły się. Na szczęście nie ma sytuacji bez wyjścia. Nasze łazienki i tu stanęły na wysokości zadania. Znalazłyśmy w nich odprężenie i wyciszenie. Kobiety wzięły sprawy w swoje ręce i trend, który wcześniej zdawał się raczkować, mocno się w naszym życiu ugruntował. Mowa tu o filozofii self-care i  większej uważności, w tym wypadku na kosmetyki, czyli na ich jakość, pochodzenie, czy fakt nietestowania ich na zwierzętach. Łazienki stały się przede wszystkim naszymi świątyniami pielęgnacji. Co zatem w tych świątyniach możemy dla siebie zrobić? Jak troszczyć się o swoje ciało, twarz i włosy?

O tym, jak poprawić owal twarzy, jędrność skóry i jak pielęgnować włosy w zaciszu własnej łazienki, przeczytacie w naszym poradniku Akademia Roca. Pomożemy także zrozumieć tajemnicze pojęcia typu płytki Gua Sha i rollery z jadeitu..

Zachęcamy zatem do pobrania naszego poradnika i do lektury tekstu zamieszczonego na stronie 22 pod tytułem: „Czas dla siebie. Świątynia self-care”:

https://www.roca.pl/obsluga-klienta/akademia-roca

Udostępnij