Proces projektowy

Projektujemy w Barcelonie, definiuje nas klimat i kultura śródziemnomorska. Najważniejszą rzeczą, którą zrozumieliśmy jest to, że nigdy nie jesteśmy sami. Dobra praca wymaga wysłuchania i współpracy, koncentracji na detalu,
aż po perfekcyjną znajomość materiałów. W ten sposób nasza unikatowa wiedza przekłada się na produkty, które wyróżnia kreatywność i jakość.

Zespół Roca Design Center mieści się w Barcelonie, rozwijając i zarządzając wszystkimi procesami wewnątrz organizacji. Wierzymy w multidyscyplinarną współpracę z zewnętrznymi projektantami z różnych dziedzin takich jak architektura, moda i innych powiązanych z designem. Dlatego wymiana jest tak ceniona w naszej kulturze organizacyjnej, a holistyczne wartości, odzwierciedlone są w produktach.

To nasze podejście oparte na współpracy pozwala nam żyć w kreatywnej symbiozie
z doświadczonymi biurami jak Noa Design Studio i Benedito Design. Rezultatem bowiem jest kolekcja charakteryzująca się innowacją i pięknem.


To Ona. Proces projektowy tej wyjątkowej kolekcji był niczym misja, w której przy użyciu nowych technologii takich jak Fineceramic®i Stonex® powstała propozycja łazienkowa zarówno do użytku prywatnego jak i publicznego. Ona odpowiada na współczesne wymagania aranżacji łazienki, które zdają egzamin także z upływem czasu.


"Kolekcja Ona udowadnia, że wysoki poziom funkcjonalności nie jest sprzeczny z dobrej jakości designem, zgodnym z filozofią prostoty, bez zaniedbywania szczegółów, które odgrywają ważną rolę.”

Bertrand Illert, Noa Design Studio


“Formy, jakie pamiętamy, reinterpretacja klasyki opartej na podstawowych założeniach,
aby osiągnąć elegancję ponadczasowego archetypu. Połączone siły projektantów z zespołem Roca doprowadziły do powstania kolekcji o harmonijnych proporcjach i zoptymalizowanym wyglądzie”.

Gae i Ramon Benedito, Benedito Design