Inspiracje

WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ NA TEMAT WYMIANY WANNY NA BRODZIK

Jeśli planowałeś remont to teraz jest najlepszy czas na zmianę. Zapomnij o ciężkich pracach remontowych — sprawdź brodziki kompozytowe wykonane z niezrównanie bezpiecznego materiału Stonex® będące doskonałą alternatywą dla wanien.

Myślisz o tym od dawna, ale w sumie to nie chcesz sobie komplikować życia. Wiesz, że możesz zastąpić wannę brodzikiem i sprawić, aby twoja łazienka odzyskała przestrzeń, była bardziej otwarta i dostępna. Wciąż wahasz się czy rozpocząć remont. Brzmi znajomo? Śmiało, zdecyduj się na ten krok, teraz kiedy masz więcej czasu. Wymień wannę na brodzik, to łatwiejsze niż myślisz.

Kompozytowe brodziki Stonex oferują wiele opcji konfiguracji oraz wykończeń. To doskonałe rozwiązanie dostosowane także do potrzeb seniorów lub osób z ograniczeniami ruchowymi. Możesz do nich dobrać elegancką, wysokiej jakości i jedną z wielu kabinę prysznicową.

Brodziki na wymiar

Przed rozpoczęciem remontu zastanawiasz się pewnie co wybrać. My rozwiejemy twoje wątpliwości: Najlepszy wybór to kompozytowy brodzik prysznicowy, który  można przycinać na wymiar, nawet już w domu, na miejscu remontu.  Jeśli marzysz o przestronnym brodziku jak Twoja dotychczasowa wanna, w kolekcji Terran znajdziesz rozmiar „king size” o długości nawet 2000 mm. Teraz kolekcja modeli Terran została poszerzona o kolejne rozmiary, w których szerokość ma aż 1000 mm, a długość od 1000 do 1800 mm. Jeśli natomiast wolisz mały brodzik, dzięki właściwościom materiału Stonex® możesz również skorzystać z modeli z kolekcji Helios. Co ważne, jeśli okaże się w łazience, że brodzik jest trochę za duży bez obaw można go dociąć na miejscu w wyznaczonych obszarach brodzika.

brodzik prysznicowy

Ultracienkie brodziki

Jeśli szukasz rozwiązania, które jednocześnie zapewnia przestronność i eliminuje wszelkie bariery architektoniczne, to czy jest coś lepszego niż brodziki zlicowane z podłogą? W ten sposób zapewnisz swoim najbliższym komfort, bez ryzyka potknięcia się o krawędź. Upewnij się, że masz do dyspozycji odpowiednią głębokość w podłodze i wybierz brodzik kompozytowy dopasowany do Twojej łazienki.

brodzik prysznicowy

Brodziki antypoślizgowe

Brodziki wykonane z materiału Stonex®  są bardzo przyjemne w dotyku, naturalne i pełne ciekawych dekorów, dzięki którym zyskujesz antypoślizgową, bezpieczną powierzchnię. Ponadto eleganckie wykończenie może inspirować Cię do tworzenia nowych aranżacji łazienki. Kamienna, bardzo szlachetna struktura brodzika Ignis czy Terran lub  inspirowana deseniem drewna brodzika Helios  zapewniają bezpieczeństwo jak również niosą ze sobą wyjątkowe walory estetyczne. Nowoczesne brodziki są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ do ich czyszczenia wystarczy tylko woda. Nawet te modele, które mają ozdobną strukturę są łatwe w utrzymaniu czystości  przez właściwości materiału.

Zapoznaj się z materiałem Stonex ®

A może brodziki w kolorze?

Skoro wiesz już, że możesz wybrać wyjątkowy ultracienki i antypoślizgowy brodzik z konglomeratu w dowolnym rozmiarze, to czemu by nie dobrać jego koloru pasującego do łazienki? Brodziki firmy Roca są dostępne w naturalnych odcieniach bieli, kremu, szarości aż po czerń w zależności od modelu. Ostatnio zgodnie z najnowszymi trendami oferowane są także w kolorach Mokka czy Cafe.

brodzik z konglomeratu

Brodziki z kabiną

Dobierając kabinę do brodzika, masz wiele opcji. Kabiny Roca cechują się dużymi przeszkleniami z bezpiecznego szkła hartowanego, których ozdobą są aluminiowe profile. W zależności od modelu brodzika można dobrać kabinę Town, która ma bardzo bogatą gamę rozwiązań lub Capital czy Metropolis. Kabiny mają wysokiej jakości uszczelki, piękne i trwałe uchwyty. Co więcej, aby ułatwić czyszczenie, kabina ma  powłokę Maxiclean®, która zapobiega osadzaniu się kamienia i kurzu na jej powierzchni.

Szeroka gama kabin pozwala stworzyć świetną nowoczesną kompozycję na długie lata.

Zobacz jak pięknie komponuje się kabina prysznicowa z brodzikiem.

kabina prysznicowa z brodzikiem
Udostępnij