Porady

ROCA OFERUJE ROZWĄZANIA, KTÓRE CHRONIĄ RODZINĘ PRZED ZARAZKAMI I WIRUSAMI

Odkryj całą gamę produktów, zaprojektowanych, aby zachować najwyższą higienę, chroniących twoja rodzinę. W nowej sytuacji, w której wszyscy znaleźliśmy się ważna jest zmiana myślenia i właściwy dobór produktów łazience. Pomysł na łazienkę nowej generacji musi zakładać wdrożenie nowych technologii, pozwalających na sterowanie funkcjami bez dotyku chroniąc nas przed rozprzestrzenianiem się wirusów i bakterii.

Rozwiązania bezdotykowe Roca obejmują wszystkie produkty, które dotąd sterowane były ręcznie czyli baterie umywalkowe, przyciski spłukujące wodę w toalecie czy pisuary. Dzięki temu przestrzeń łazienki jest bardzo bezpieczna. Takie właśnie rozwiązania rekomenduje Światowa Organizacja Zdrowia, aby chronić nas przed zakażeniem.

Baterie elektroniczne

Wśród baterii bezdotykowych mamy wiele ciekawych modeli do wyboru m.in. zaoblonych albo inspirowanych industrialnym designem. Np.  L20 – E, L70-E, Loft – E. Strumień wody zostaje otwarty przez ruch ręką ,bez konieczności dotykania baterii. To samo dzieję się przy zamykaniu wystarczy odejść od baterii na ustawioną odległość.

To rozwiązanie ma wiele zalet, bo zapobiega dystrybucji wirusa, ponadto redukuje zużycie wody. To świetne rozwiązanie dla dzieci  i osób starszych którzy mogą zapominać o wyłączeniu wody po użyciu.

Nie bój się instalacji!

Baterie Roca zawierają w swoim korpusie czujnik ruchu. Jest to więc łatwa w montażu jedna część, która w dodatku zabezpiecza wewnętrzne elementy przed zniszczeniem. Dostęp do instalacji elektrycznej też nie powinien być ograniczeniem, ponieważ zasilanie może być na baterie lub na prąd.

bateria elektroniczna

Bezdotykowe elektroniczne przyciski spłukujące

Ozdobne i świetnie zaprojektowane przyciski wc EP-1, EP-2 i PL-3 mogą aktywować spłukiwanie przez jeden prosty ruch bez dotykania płytki przycisku. Dzięki temu ryzyko zakażenia jest równe zeru, a bezpieczeństwo jest maksymalne.

Przyciski są wykonane ze szlachetnego białego lub czarnego szkła i stanowią wyjątkową ozdobę łazienki, szczególnie z kolorowym podświetleniem. Do wyboru są kolory iluminacji: zielony, pomarańczowy, fioletowy, niebieski. EP-1 i EP-2 są podświetlane w części ruchomej przycisku, który został podzielony, aby dać użytkownikowi wybór większej lub mniejszej ilości wody do spłukiwania. Są one uruchamiane przez zbliżenie dłoni do wybranej części przycisku. Można też ustawić automatyczne spłukiwanie, które uruchamia się kiedy użytkownik zbliża się do obszaru detekcji i po jego opuszczeniu oraz funkcję spłukiwania odświeżającego po 24h bezczynności przycisku.

bezpieczna łazienka

Pisuary elektroniczne

Dla zwolenników pisuarów w łazience proponujemy też wysoce higieniczne pisuary, które aktywują automatyczne spłukiwanie po każdym użyciu, ponieważ są wyposażone w czujniki obecności zapewniając bezdotykową obsługę i działanie funkcji . To maksimum bezpieczeństwa – idealne zabezpieczenie przed zakażeniem, wirusami i bakteriami.

sterowanie bezdotykowe
Udostępnij